ارزیاب طرح تحول آموزش وزارت بهداشت: اقدامات انجام شده در دبیرخانه طرح تحول و نوآوری آموزش در دانشگاه علوم پزشکی ستودنی است

21 شهريور 1397
ارزیاب طرح تحول آموزش وزارت بهداشت: اقدامات انجام شده در دبیرخانه طرح تحول و نوآوری آموزش در دانشگاه علوم پزشکی ستودنی است

دکتر غلامرضا شهسواری در نشست ارزیابی بیرونی اجرای بسته‌های طرح تحول آموزش در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اذعان داشت: اقدامات انجام‌شده در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بسیار مطلوب بوده و این دانشگاه جزو دانشگاه‌هایی است که در اجرای تمامی بسته‌های طرح تحول آموزش، ورود خوب و رضایت بخشی داشته و این اقدامات شایسته تمجید می‌باشد.
وی از عملکرد دبیرخانه طرح تحول آموزش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و فعالیت‌های بسته‌های مربوطه تقدیر کرد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ظرفیت پذیرش 3500 دانشجو را دارا می‌باشد اما این جای خرسندی است که این دانشگاه از بالاترین ظرفیت خود استفاده نکرده و تلاش خود را در راستای کیفیت در آموزش به‌پیش می‌برد.
مدیر مرکز مطالعات و آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در رابطه با وضعیت موجود، گزارش، مستندسازی، پیاده‌سازی و اجرای برنامه‌ها در این دانشگاه گفت: فعالیت‌های بسیاری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر انجام‌گرفته و در حال انجام می‌باشد که این فعالیت‌ها در نوع خود بنیادین و هوشمندانه است و این گزارش‌های اعلام‌شده از فعالیت بسته‌ها نشان‌دهنده جدی گرفتن طرح تحول آموزش در این دانشگاه می‌باشد.
عضو ارزیابی و پایش اجرای طرح تحول وزارت بهداشت عملکرد بسته‌های طرح تحول آموزش در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را بسیار خوب ارزیابی کرد و خاطرنشان کرد: اخبار و گزارش‌های مطرح‌شده مایه خرسندی و شگفتی بوده و آینده روشنی پیش روی این طرح در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این نشست ضمن بیان مقدماتی در رابطه بااهمیت طرح تحول در آموزش دانشگاه گفت: در رابطه با روند رو به رشد این طرح در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بسیار امیدوار هستیم و نتایج تلاش‌ها مشهود است.
دکتر محمدرضا روان‌بد از طرح ارزیابی در حیطه آموزش استقبال کرده و تصریح کرد: ارزیابی و پایش مستمر عامل پیشرفت بهتر کار می‌باشد و این ارزیابی مستمر در بهبود روند کاری تأثیر بسزایی خواهد داشت.
دکتر هدایت سالاری دبیر طرح تحول آموزش در پزشکی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گزارش کاملی از عملکرد و فعالیت‌های انجام‌شده در راستای بسته‌های طرح تحول را به عضو ارزیابی و پایش اجرای طرح تحول منطقه 4، ارایه کرد.
در این نشست دبیران بسته‌های طرح تحول آموزش در پزشکی و رؤسای دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گزارش تکمیلی بسته مربوطه را ارایه دادند و در انتها بازدید عینی و میدانی از فعالیت‌های صورت گرفته انجام شد.
در ادامه حضور عضو ارزیابی و پایش اجرای طرح تحول آموزش وزارت بهداشت جلسه‌ای با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد و بر عملکردهای عالی در زمینه طرح تحول تأکید شد.
نشست ارزیابی بیرونی اجرای بسته‌های طرح تحول در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور معاون آموزشی دانشگاه، ارزیاب طرح تحول آموزش وزارت بهداشت، رؤسای دانشکده‌ها و دبیران بسته‌ها برگزار شد.
انتهای پیام/ م.خ 2010

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     ارزیاب     دکتر.غلامرضا.شهسواری     معاون.آموزشی     دکتر.محمدرضا.روان‌بد     دکتر    
هدایت     سالاری        

تاریخ بروز رسانی:   21 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >