جانبازان و ایثارگران شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان تجلیل شدند

7 مهر 1397
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس، از جانبازان و ایثارگران شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان تجلیل به عمل آمد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در این آیین ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت سالار شهیدان امام حسین (ع) و ابراز تأسف و تسلیت حمله تروریستی به مردم و نیروهای مسلح اهواز و محکوم کردن این حمله ناجوانمردانه و تقارن آن با هفته دفاع مقدس و روزهای درخشان و پرحادثه در تاریخ ایران اظهار داشت: حضرت اباعبدالله...(ع) با نثار خون خود توانست اسلام را حفظ و میراث جد خود را احیا کند و امروز ما باید با الگو گرفتن از ایشان و تأسی به آن حضرت آزادمرد باشیم و زندگی کنیم.
خلیل جوکار تأکید کرد: امنیت امروز جامعه مدیون رشادت‌های رزمندگان دفاع مقدس است و ثبت و مستند نگاری این خاطرات ضروری است تا الگویی برای آیندگان و فرزندان این سرزمین باشد و باعث پیشرفت روزافزون کشور شود.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود ضمن تقدیر از زحمات رزمندگان شاغل در شبکه و مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان کنگان تأکید کرد: حضور ایثارگران در سطوح مختلف شبکه و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و سایر بخش‌ها بیانگر قابلیت‌ها و توانمندی‌های این عزیزان است.
گفتنی است این مراسم با حضور سرپرست شبکه بهداشت شهرستان کنگان، فرمانده پایگاه بسیج اداری شهرستان و پرسنل شبکه برگزار شد.
برپایی زیارت پرفیض عاشورا و اهدای لوح تقدیر و هدایایی از سوی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان به ایثارگران و جانبازان شاغل از جمله برنامه‌های این آیین بود.
انتهای پیام/ م.س – ۳۰۷۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان     هفته.دفاع.مقدس     ایثارگران     جانبازان     تجلیل    

تاریخ بروز رسانی:   7 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >