رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
بازدید از روستاها فرصتی مناسب برای شناسایی ظرفیت‌های توسعه‌ای است

7 آبان 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بازدید از روستاها همواره فرصتی مناسب برای شناسایی ظرفیت‌های توسعه‌ای و حل مشکلات مردم است.

دکتر سعید کشمیری در حاشیه بازدید از روستای قلعه چاهکوتاه گفت: ایجاد اشتغال و کارآفرینی ازجمله مهم‌ترین اهداف توسعه اقتصادی در روستاها به شمار می‌رود.
دکتر کشمیری افزود: ایجاد اشتغال و کارآفرینی موجب کاهش بیکاری و افزایش بهره‌وری افراد و منابع و به دنبال آن افزایش درآمد مردم و رضایتمندی اقتصادی آنان می‌گردد.
وی خاطرنشان کرد: پیگیری‌های لازم برای توسعه روستاها و رفع مشکلات مردم روستانشین بر اساس مصوبات انجام‌شده در استانداری استان بوشهر صورت خواهد گرفت و در صورت نیاز این پیگیری‌ها در سطح ملی دنبال می‌شود.
دکتر کشمیری در دیدار باکار آفرین نمونه روستای قلعه چاهکوتاه گفت: زحمات آقای عباسی به‌عنوان کارآفرین نمونه شایسته تقدیر است و مشکلاتی نیز که بر سر راه وی وجود دارد قابل‌رفع است.
وی اظهار داشت: در بازدیدی که از خانواده تحت پوشش کمیته امداد صورت گرفت از طریق سرپرست خانواده در جریان مسائل و مشکلات این خانواده قرار گرفتیم که و برای حل مشکلات آنان اهتمام و اقدام لازم به عمل خواهد آمد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و هیأت همراه به نمایندگی از استاندار بوشهر در بازدید از روستای قلعه چاهکوتاه شهرستان بوشهر از نزدیک در جریان مشکلات مردم این روستا قرار گرفت.
انتهای پیام/ ا.س- ۳۰۰۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
رییس.دانشگاه     دکتر.کشمیری     بازدید.از.روستاها     شناسایی.ظرفیت.روستاها     حل.مشکلات.مردم     ظرفیت.توسعه.ای    
   

تاریخ بروز رسانی:   7 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >