با حضور مسئولین معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر صورت گرفت؛
پایش عملکرد و شاخص‌های بهداشتی شهرستان بوشهر

7 آذر 1397
با حضور مسئولین معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، عملکرد و شاخص‌های بهداشتی شهرستان بوشهر مورد پایش و ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، معاون بهداشتی و رییس مرکز بهداشت استان بوشهر در نشست با اعضای تیم پایش و مسئولین مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: نشست‌های ارزیابی عملکرد موجب رشد و تعالی مراکز خدمات جامع سلامت در مسیر خدمات‌رسانی بهتر به ارباب‌رجوع خواهد شد.
دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان افزود: این سلسله جلسات که در شهرستان‌های مختلف برگزار می‌شود ابتدا عملکرد و شاخص‌های بهداشتی مرتبط با واحدهای ارایه‌دهنده خدمت موردبررسی قرارگرفته و این شاخص‌ها با انتظارات اعلام‌شده توسط معاونت بهداشتی در ابتدای سال مورد مقایسه و بر روی هر شاخص تحلیل و بررسی آماری دقیق صورت می‌گیرد و دلایل موفقیت یا عدم موفقیت بررسی خواهد شد بنابراین روسای مرکز بهداشت و شبکه‌های بهداشت شهرستان‌ها می‌توانند از نتایج به‌دست‌آمده از جلسات برنامه عملیاتی سال آینده حداکثر استفاده را کنند.
وی افزود: تمام مصوبات پایش سال قبل در مرکز بهداشت شهرستان بوشهر اجرایی و عملیاتی شده است و بیش از 85 درصد از شاخص‌های 8 ماهه سال 97 مرکز بهداشت شهرستان به انتظارات اعلام‌شده توسط معاونت بهداشتی نزدیک شده است که بایستی باقی‌مانده تا پایان سال محقق شود.
 در این نشست که معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مدیران گروه‌های ستادی معاونت بهداشتی، رییس و مسئولان مرکز بهداشت شهرستان بوشهر حضور داشتند، روند ارائه خدمات و شاخص‌های بهداشتی شهرستان بوشهر مورد بررسی و تبادل‌نظر قرار گرفت و راهکارهای لازم در زمینه بهبود و ارتقای شاخص‌ها ارایه شد.


انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
معاونت.بهداشتی     مرکز.بهداشت.استان     پایش.عملکرد.شاخصهای.بهداشتی     ارزیابی     دکتر.عبدالمحمد.خواجه.ئیان     مرکز.بهداشت.شهرستان.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   7 آذر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >