کارمندان شهرستان دیّر به پویش «من هم آزمایش ایدز می‌دهم» پیوستند

11 آذر 1397
کارکنان ادارات مختلف شهرستان دیّر با انجام آزمایش HIV به پویش «برای آگاهی از سلامتی خود، من هم آزمایش HIV می‌دهم» پیوستند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر، به مناسبت هفته اطلاع‌رسانی بیماری ایدز، تیم سلامت شبکه بهداشت و درمان این شهرستان متشکل از کارشناسان مبارزه با بیماری‌ها با حضور در ادارات مختلف از کارکنان متقاضی به‌صورت رایگان تست تشخیص بیماری ایدز می‌گیرند.
کارشناسان مبارزه با بیماری‌ها علاوه بر انجام تست رایگان HIV، آموزش راه‌های مقابله با بیماری ایدز نیز به کارکنان ارایه می‌دهند.
این پویش با هدف فرهنگ‌سازی برای مواجهه با بیماری ایدز، افزایش آگاهی عمومی به‌ویژه جوانان و نوجوانان نسبت به راه‌های پیشگیری از این بیماری و شناسایی بیماران جدید تشکیل‌شده است.
آزمایش تست ایدز با استفاده از امکانات قابل استناد انجام می‌شود که نتیجه آن معتبر بوده و در این راستا پویشی به نام «برای آگاهی از سلامتی خود، من هم آزمایش HIV می‌دهم» تشکیل‌شده است.
هفته اطلاع‌رسانی بیماری ایدز از ۱۰ تا ۱۶ آذر بوده و شعار امسال این هفته «برای آگاهی از سلامتی خود، من هم آزمایش HIV می‌دهم» نام‌گذاری شده است.
انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پویش     ایدز     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   11 آذر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >