پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز و هفته پژوهش

27 آذر 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر با صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن ۲۵ آذرماه، روز پژوهش را به اساتید، دانشجویان، محققان و پژوهشگران عرصه علم و فناوری تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:
"بسمه‌تعالی
امروزه تولید دانش و فناوری ازجمله مهم‌ترین شاخص‌های توسعه‌یافتگی در جوامع پیشرفته به شمار می‌رود همچنان که پژوهش در توسعه همه‌جانبه نقشی برجسته و انکارناپذیر دارد، بدون تردید می‌توان پژوهش را نیروی محرک توسعه در تمامی حوزه‌های علمی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی دانست.
امروز ایران اسلامی با اتکا به پیشرفت‌های علمی مبتنی بر کار پژوهشی متخصصان، دانشمندان و دانش‌پژوهان جوان و متعهد خود توانسته است به‌عنوان الگویی بی‌بدیل در بین کشورهای جهان اسلام در زمینه پژوهش و تحقیق تبدیل شود و در مسیر دستیابی به قله‌های افتخار همچنان به حرکت روبه‌پیشرفت خود ادامه دهد.
دستاوردهای ملی و بین‌المللی اساتید و پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سال‌های اخیر موجب برداشته شدن گام‌های مؤثری در نهادینه شدن پژوهش در جامعه علمی و پژوهشی این دانشگاه شده است.
اینجانب فرارسیدن هفته پژوهش و فناوری را به‌تمامی اساتید، دانشجویان، محققان و پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و تمامی مبتکران و نوآوران پیشگام در عرصه پژوهش تبریک عرض می‌نمایم، امیدواریم با توجه به توانمندی‌های شما فرهیختگان شاهد توفیقات بیشتر دانشگاه در سطح ملی و بین‌المللی باشیم.

دکتر سعید کشمیری
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
۲۵، آذر ۱۳۹۷"
انتهای پیام/ م.پ-1025
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.پژوهش     هفته.پژوهش     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   27 آذر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >