رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
فضای جلب مشارکت‌های مردمی در استان بوشهر سرعت خوبی پیداکرده است/ گزارش تصویری

3 بهمن 1397
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: فضای جلب مشارکت‌های مردمی در استان بوشهر سرعت خوبی پیداکرده است.

دکتر سعید کشمیری در نشست با معاون امور استان‌های مجمع خیرین سلامت کشور افزود: توسعه زیرساخت‌های سلامت در نقاط مختلف استان بوشهر از مهم‌ترین اولویت‌ها و دغدغه‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.
وی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای توسعه زیرساخت‌های سلامت از خیرین کمک گرفته است که در همین راستا چندین پروژه خیر ساز در استان بوشهر اجراشده و طرح‌های مختلفی را نیز در دست اجرا داریم.
خیرین به بانک اطلاعاتی نیازمندی های حوزه سلامت استان مراجعه کنند
دکتر کشمیری افزود: خیرین به بانک اطلاعاتی حوزه سلامت استان مراجعه کنند تا از ساخت و هزینه کرد در پروژه‌هایی که توجیه علمی، اقتصادی و منفعتی برای مردم ندارد جلوگیری شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: ساخت همراه سرای مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر کاری مهم است که خیرین در ساخت این همراه سرا مشارکت فعالی داشته‌اند که شایسته تقدیر است.
دکتر کشمیری بیان کرد: ساخت همراه سرای بیمار یکی از نیازهای اساسی این بیمارستان بود، چراکه بسیاری از مراجعه‌کنندگان به این مجتمع درمانی، از شهرها و روستاهای اطراف بوشهر هستند و همراهان این بیماران، در بسیاری از موارد محل مناسبی برای اقامت ندارند.
قائم‌مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در امور مشارکت‌های اجتماعی نیز گفت: حضور خیرین سلامت در ارتقای نظام سلامت و کمک به بیماران نیازمند و فراهم آوردن شرایط مناسب برای سیر روند درمان بسیار حائز اهمیت است.
دکتر حیدر عزیز نژاد عنوان کرد: ساخت همراه سرای بیمارستان آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس توسط خیرین بهترین گام در این حوزه بوده که امیدواریم با افتتاح و بهره‌برداری این همراه سرا اقدامات ارزنده‌ای در جهت رفاه حال همراهان و خانواده بیماران صورت پذیرد.
انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
رییس.دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     مجمع.خیرین.سلامت.کشور     دکتر.سعید.کشمیری     امور.استانها    

تاریخ بروز رسانی:   3 بهمن 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >