آیین رونمایی از یادمان شهدای دانشگاه با حضور مشاور وزیر بهداشت در امور ایثارگران برگزار شد/ گزارش تصویری

21 اسفند 1397
آیین رونمایی از یادمان شهدای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ( پردیس) با حضور مشاور وزیر بهداشت در امور ایثارگران، مشاور روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی در امور ایثارگران و خانواده‌های شهدای وزارت بهداشت برگزار شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آیین گفت: شهید جوان و گمنام این دانشگاه سی سال پس از شهادت به خاک سپرده شد و این به ما ثابت کرد که برای رسیدن به جایگاهی والا باید صبر کرد.
دکتر سعید کشمیری در ادامه اظهار داشت: اینک ما با افتخار میزبان این شهید والا مقام هستیم تا بتوانیم از زندگی کوتاه ایشان درس بگیریم و برای سرافرازی ایران اسلامی تلاش کنیم.
وی با بیان اینکه در زمان حاضر نیز درهای ایثارگری باز است تصریح کرد: امروز هر کس در هر پست، مقام و جایگاهی که باشد می‌تواند بهترین تلاش خود را عرضه  داشته و یک ایثارگر باشد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به برگزاری کنگره شهدای وزارت بهداشت با میزبانی علوم پزشکی بوشهر گفت: هم زمان با رونمایی از یادمان، ما با افتخار میزبان گرامی داشت۴۰۰ شهید وزارت بهداشت و درمان و ۷۰ خانواده بزرگوار این شهیدان سرفراز وطن می باشیم.
گفتنی است کنگره شهدای وزارت بهداشت و درمان به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ۲۱ اسفندماه ساعت ۹ صبح در تالار لیان برگزار می‌شود.


انتهای پیام/ م.غ1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
رونمایی     مشاور.وزیر.بهداشت     دکتر.سعید.کشمیری     یادمان.شهدا    

تاریخ بروز رسانی:   21 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >