آماده ‌باش کامل اورژانس 115 شهرستان دیّر برای مقابله با سیل

6 فروردين 1398
معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از آماده‌ باش کامل اورژانس 115 این شهرستان برای مقابله با سیل احتمالی خبر داد.

حسین ناظمیان‌پور در حاشیه نسشت مدیریت بحران شهرستان دیّر در گفت‌و‌گو با خبرنگاران گفت: با توجه به حرکت و فعالیت سامانه بارشی در استان بوشهر و استان‌های همجوار، احتمال طغیان رودخانه‌ها، وقوع سیل، جاری شدن سیلاب و آبگرفتگی وجود دارد.
وی درباره آمادگی شهرستان دیّر برای مقابله با وقوع سیل و طوفان اظهار کرد: با توجه به فعالیت سامانه بارشی در استان بوشهر و شهرستان دیّر و همچنین حوادث جوی که اخیرا بعضی از استان‌های کشور را درگیر کرده است اورژانس 115 شهرستان دیّر در آمادگی صددرصد برای مقابله با هرگونه سیل و طوفان‌ قرار دارد.
وی ادامه داد: برنامه‌ریزی برای آماده‌باش کامل 5 پایگاه اورژانس 115 با 6 کد فعال و همچنین یک پایگاه که در ایام نوروز در ساحل بندر دیّر مستقر می‌باشد انجام شده است و تدابیر لازم برای پیشگیری از آبگرفتگی و سیلاب نیز صورت گرفته است.
معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر توصیه کرد: شهروندان و مهمانان عزیز نوروزی تا حد امکان از ساحل و محل‌هایی که احتمال وقوع سیل در آن‌ها وجود دارد و بستر رودخانه‌ها دوری کنند و خطرات احتمالی را در هنگام عبور از جاده‌ها در نظر بگیرند.
ناظمیان‌پور افزود: عشایر و دامداران نیز از چرای دام‌ها در مسیر رودخانه‎‌ها و دره‌ها پرهیز کرده و توصیه‌ها را جدی بگیرند.
انتهای پیام/ ح.ن- 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 


کلمات کلیدی:
نشست     مدیریت.بحران     معاون.بهداشتی     حسین.ناظمیان‌پور     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   6 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >