فعالیت مرکز خدمات سلامت دهان و دندان دیّر در ایام نوروز

9 فروردين 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: مرکز خدمات سلامت دهان و دندان دیّر در ایام تعطیلات نوروز فعال و به مردم و مسافرین خدمات دندانپزشکی ارائه می‌دهد.

احمد آخوندی در بازدید از مرکز خدمات سلامت دهان و دندان دیّر اظهار داشت: در طول ایام نوروز مرکز خدمات سلامت دهان و دندان در شهر دیّر در تمامی ایام نوروز در دو نوبت صبح و عصر برای خدمت‌رسانی به مردم و مسافرین فعال است.
وی افزود: به منظور نظارت بر فعالیت مراکز دندان‌پزشکی در ایام نوروز بازرسان شبکه بهداشت و درمان در طول این ایام به پایش و نظارت این مراکز می‌پردازند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر درباره تعداد مراکز دندان‌پزشکی شهرستان اظهار داشت: در مجموع در بخش دولتی ۴ مرکز دندان‌پزشکی که ۳ واحد آن دانشگاهی و در بخش خصوصی نیز ۵ مطب در شهرستان دیّر فعال است.
وی بابیان اینکه در شهرستان دیّر به ازای هر ۷هزار و ۵۰۰ نفر یک دندان‌پزشکی وجود دارد، افزود: خدمات در واحدهای تحت پوشش شبکه بهداشت و درمان به گروه‌های هدف شامل کودکان زیر ۱۴ سال و مادران باردار و شیرده و سایرین به‌طور رایگان انجام می‌شود.
آخوندی با تأکید بر تلاش جهت افزایش کیفیت ارائه خدمات گفت: خدمات ارائه‌شده در این مراکز شامل کشیدن دندان، ترمیم، جرم‌گیری، فیشورسیلنت و ... است.

انتهای پیام/ ح ن- ۳۰۵۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان.دیر     دهان.دندان     تعطیلات.نوروز     خدمات.دندانپزشکی    

تاریخ بروز رسانی:   9 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >