در آستانه هفته سلامت صورت گرفت؛
تقدیر ائمه جمعه شهرستان دشتی از خدمات صورت گرفته در حوزه سلامت

31 فروردين 1398
در آخرین نماز جمعه فروردین‌ماه و در آستانه هفته سلامت، ائمه جمعه شهرستان دشتی از خدمات صورت گرفته در حوزه سلامت تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی، حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالحسین مصلح در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به در پیش رو بودن هفته سلامت گفت: خدمات چشمگیر و غیرقابل‌انکاری در بخش بهداشت و درمان انجام‌شده است.
امام جمعه خورموج افزود: هم در بخش پروژه‌های عمرانی و زیرساخت‌ها و هم در بعد نیروی انسانی اقدامات قابل‌توجهی صورت گرفته است که شایسته تقدیر است.
وی ضمن تقدیر از مدیران و فعالان عرصه سلامت شهرستان دشتی تصریح کرد: باید اعتماد کامل مردم به ظرفیت‌ها و توانمندی بهداشت و درمان شهرستان جلب شود و مردم برای یک بیماری ساده به دیگر نقاط استان یا کشور عزیمت نکنند و به این باور برسند که بسیاری از مشکلات درمانی در خود شهرستان یا استان قابل‌حل است.
امام جمعه کاکی نیز با اشاره به قرار داشتن در آستانه هفته سلامت گفت: سلامت مهم‌ترین مقوله زندگی هر فرد است و لزوم توجه جدی به آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمد محمدی گفت: مقوله سلامت بخش‌های گسترده و متنوعی را شامل می‌شود که پرداختن به یکایک آن‌ها امری دشوار است اما در موضوعاتی نظیر محصولات سالم و ارگانیک، تحرک و نقش آن در سلامتی و نیز سلامت محیط‌زیست باید توجه جدی صورت گیرد.
امام جمعه کاکی همچنین از مدیران و تلاشگران عرصه سلامت شهرستان دشتی تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/م ا- کد ۳۰۴۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
تقدیر     حوزه.سلامت     امام.جمعه.دشتی     شهرستان.دشتی     هفته.سلامت    

تاریخ بروز رسانی:   31 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >