فرماندار شهرستان جم:
عدالت در درمان نماد موفقیت اجرای طرح تحول سلامت است

8 ارديبهشت 1398
فرماندار شهرستان جم عنوان داشت: با اجرای طرح تحول سلامت، عدالت در درمان به خوبی محقق گردید و این نماد خوبی از موفقیت این طرح است.

محمد حسینی در حاشیه مراسم تقدیر از فعالان حوزه سلامت شهرستان جم افزود: از دیگر موارد مثبت و محسوس در اجرای طرح تحول سلامت، افزایش کیفیت و کمیت در ارائه خدمات به عموم مردم بوده است.
وی ضمن بیان اینکه آموزش در حوزه بهداشت اثرگذاری بالایی دارد اضافه کرد: ارائه آموزش‌های لازم در حوزه پیشگیری می‌تواند عاملی برای حذف هزینه‌های اضافی در بحث درمان باشد.
حسینی اظهار داشت: تقویت بخش خصوصی و مشارکت آن‌ها در ارائه خدمات می‌تواند افزایش سطح سلامتی را در پی داشته باشد که در همین راستا در شهرستان اقدامات لازم جهت پرداخت ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات به بخش خصوصی انجام و صورت پذیرفت.
فرماندار شهرستان جم ضمن اشاره به آمار بالای بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی در شهرستان گفت: درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در سال ۹۸ به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی بیان داشت: افزایش شاخص امید به زندگی یکی از شاخصه‌های مهم در حوزه سلامت به شمار می‌رود و این افزایش و امیدواری مدیون تلاش‌ها و پیگیری‌های مجدانه نیروهای خدوم بهداشت و درمان است.
حسینی اظهار داشت: گسترش بخش‌های بیمارستان توحید جم در سال ۹۸ در دستور کار دارد که پالایش گاز فجر جم مبلغ ۲۲ میلیارد ریال جهت این طرح اختصاص داده است.


کلمات کلیدی:
تقدیر     فعالان.حوزه.سلامت     فرماندار     محمد.حسینی     شهرستان.جم        

تاریخ بروز رسانی:   8 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >