رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر:
نقش خبرنگاران در ارتقای سلامت مردم تأثیرگذار است

10 ارديبهشت 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: نقش و تعامل خبرنگاران در اطلاع‌رسانی حوزه سلامت و ارتقای سطح سلامت مردم تأثیرگذار و مهم است.

احمد آخوندی در آئین تقدیر از خبرنگاران فعال حوزه سلامت گفت: حوزه سلامت یکی از حوزه‌های مؤثر بر توسعه پایدار است و رشد و توسعه این حوزه مستلزم فرهنگ‌سازی و مشارکت آحاد جامعه در آن است.
وی با اشاره به شعار هفته سلامت گفت: شعار امسال هفته سلامت «مراقبت‌های اولیه بهداشتی راهی به سوی پوشش همگانی سلامت » است که برای تحقق این شعار به کمک همه به ویژه خبرنگاران نیاز است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر نقش خبرنگاران در اطلاع‌رسانی حوزه سلامت را مهم دانست و گفت: تعامل خبرنگاران با حوزه بهداشت و درمان شهرستان در ارتقای سلامت مردم تأثیرگذار است.
وی گفت: خبرنگاران در اشاعه فرهنگ سلامت، آگاهی‌رسانی به مردم و کمک به حوزه سلامت شهرستان دیّر نقش فعال و مؤثری داشته‌اند که از آنان تقدیر و تشکر می‌شود.
لزوم استفاده از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی برای فرهنگ‌سازی سلامت
مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر نیز با تقدیر از خبرنگاران اظهار کرد: باید بکوشیم در نظام سلامت به سمت جامعه‌پذیری سلامت برویم که این امر نیازمند اقدامات عملی و فرهنگی است و باید از ظرفیت رسانه‌های گروهی برای ارتقای آگاهی اقشار مختلف مردم استفاده شود.
حسین ناظمیان‌پور با اشاره به ظرفیت شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی تأکید کرد:استفاده و بهره‌مندی مناسب از ظرفیت فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی برای ارتقای فرهنگ سلامت امری ضروری است که در دستور کار داریم.
وی با بیان اینکه بسیاری از افتخارات بهداشت و درمان در یک سال گذشته با تلاش خبرنگاران متجلی شده است، گفت: حمایت از جامعه خبرنگاران و خدمت‌رسانی به این قشر در جهت ایجاد بستری آرام برای فعالیت خبرنگاران از وظایف روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی است.
فعالیت خبرنگاران دیّری معطوف به اصلاح و ارتقا سطح سلامت جامعه
مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با تأکید بر مطالبه‌گری خبرنگاران گفت: ما معتقدیم مطالبه‌گری خبرنگاران و اصحاب رسانه از حوزه سلامت معطوف به اصلاح و در جهت روشنگری و کمک به ارتقا همه‌جانبه سطح سلامت جامعه است.
ناظمیان‌پور اضافه کرد: ما خبرنگاران و اصحاب رسانه را جزء همکاران خود می‌دانیم و در حقیقت آنها همچون مشاوران باتجربه و دلسوزند که باهدف خدمت به مردم ، به بیان خواسته‌های قانونی شهروندان می‌پردازند.
استقبال شبکه بهداشت و درمان دیّر از نقد حوزه سلامت
مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با بیان اینکه مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از نقد حوزه سلامت در این شهرستان استقبال می‌کند گفت: پیشنهاد و انتقاد دو بال توسعه و ارتقای هر سازمان است و بهره‌مندی از آن موجب تعالی سازمان خواهد شد.
ناظمیان‌پور خاطرنشان کرد: حوزه سلامت یک حوزه گسترده است که  بخش عمده آن نیازمند همدلی و همراهی سایر دستگاه‌های ذی‌ربط است که این موضوع نیازمند حساس‌سازی دستگاه‌ها و ارگان‌های اجرایی بوده و فعالیت اصحاب رسانه در این راستا بسیار کارگشا است.

انتهای پیام/ ح ن- 3050

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
تقدیر     خبرنگاران     احمد.آخوندی     حسین.ناظمیان‌پور     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   10 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >