استاد حوزه و دانشگاه:
بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان الگویی جامع با نگاه به جوانان بیان‌شده است

11 ارديبهشت 1398
استاد حوزه و دانشگاه گفت: بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان الگویی جامع با نگاه به آینده و مخاطب قرار دادن جوانان و آینده‌سازان انقلاب اسلامی بیان‌شده است.

حجت‌الاسلام و المسلمین حاج علی فرحانی در نشست هم‌اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: بیانیه گام دوم انقلاب توسط شخصیتی نگارش شده که خودش عالم و نزدیک به میدان، مجری، مدیر، طراح و نیز عالمانه نگاه به آینده روشن جامعه دارد به همین دلیل انتظار از این بیانیه بالاست چون معمولاً بررسی متن‌های نزدیک به میدان، با آسیب‌شناسی همراه بوده یعنی یک بررسی گذشته و بعد از او با یک بینشی یعنی نگاه به آینده است.
وی ضمن بررسی ابعاد و مراحل گوناگون توصیه‌های مقام معظم رهبری خطاب به ملت ایران در بیانیه گام دوم تصریح کرد: در این بیانیه سعی شده است دو بخش یعنی بررسی گذشته و نگاه به آینده به صورت مجزا و مشخص ارائه گردد که ابتدایش با یک نگرش کلان به آینده و امید که مقدمه کار است و بعد بررسی گذشته و آسیب‌ها و نیز راهکارهای جدی برای آینده موردبررسی و ارزیابی قرار گیرد.
حجت‌الاسلام و المسلمین حاج علی فرحانی افزود: بیانیه گام دوم انقلاب دارای نقطه‌نظرهای مختلفی از جمله علمی، پژوهشی، معنوی، اقتصادی، سیاسی، عدالت، استقلال و عزت جمهوری اسلامی و در توصیه‌های مقام معظم رهبری خطاب به ملت ایران به عنوان الگویی جامع با نگاه به آینده و مخاطب قرار دادن جوانان و آینده‌سازان انقلاب اسلامی بیان‌شده است.
استاد حوزه و دانشگاه گفت: همه ما باید با نصب العین قرار دادن فرمایشات معظم له در سال جدید گامی استوار در جهت رشد، استقلال و سازندگی میهن عزیزمان ایران اسلامی برداریم.
هم‌زمان با سالروز شهادت استاد فیلسوف مرتضی مطهری و بزرگداشت مقام استاد، نشست هم‌اندیشی اساتید با موضوع تحلیل و بررسی بیانیه گام دوم انقلاب با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حاج علی فرحانی استاد حوزه و دانشگاه از قم و باهمت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     بیانیه     حجت‌الاسلام‌والمسلمین.حاج‌علی‌فرحانی     دفتر.نهاد    

تاریخ بروز رسانی:   11 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >