رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر:
ایستگاه سنجش سلامت فشارخون برای هنرمندان در بوشهر بر پا شد

10 تير 1398
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: ایستگاه سنجش فشارخون برای هنرمندان در بازی دوستانه تیم فوتبال شبکه استانی صداوسیمای مرکز بوشهر در تقابل با تیم هنرمندان کشوری در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر برپا شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حسن فخرایی افزود: همگام با اهداف آگاهی بخشی عمومی در بسیج ملی کنترل فشارخون، در مسابقه فوتبال هنرمندان کشور مقابل هنرمندان صداوسیمای مرکز بوشهر، پیامدهای منفی ناشی از بیماری فشارخون بالا آموزش داده شد.
وی تصریح کرد: با توجه به اثربخشی کارآمد هنرمندان در انتقال مفاهیم، واحد غیر واگیر مرکز بهداشت شهرستان بوشهر بر آن شد تا از این توانمندی در تحقق اهداف آگاهی بخشی به مردم پیرامون بیماری فشارخون بالا بهره برده که با این هدف ایستگاه سنجش فشارخون جهت هنرمندان برپا شد.
مهندس فخرایی با تقدیر از مشارکت جامعه هنرمندان صداوسیما در امر آموزش عمومی سلامت و به ویژه بیماری فشارخون بالا، به دلیل پیامدهای منفی این بیماری افزود: این ایستگاه سلامت در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر با شرکت ۲۵ هنرمند و با ارائه آموزش‌های مرتبط با بیماری فشارخون بالا برپا شد که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر یادآور شد: بی‌شک به واسطه هنر می‌توان به نحو کارآمدتر و با ظرافت بیشتری ذهن مخاطب را با اهداف سلامت محور این بسیج ملی همسو کرد.
انتهای پیام/ ا.س-۳۰۰۰
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید


کلمات کلیدی:
ایستگاه.سنجش.فشارخون     مهندس.حسن.فخرایی     هنرمندان     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   10 تير 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >