پیام تقدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از مجریان طرح ملی بسیج کنترل فشارخون

15 تير 1398
پیام تقدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی به مناسبت اتمام طرح ملی بسیج کنترل فشار خون از مجریان این طرح در استان بوشهر تقدیر کرد.

این پیام به شرح زیر است:
" بسمه‌تعالی
گسترش روزافزون بیماری‌های غیر واگیر ازجمله چالش‌های اساسی در حفظ و ارتقاء سلامت عمومی جامعه است و بیماری فشارخون بالا نیز به‌عنوان اولویت‌دارترین بیماری غیر واگیر در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی موجب راه‌اندازی طرح ملی بسیج کنترل فشارخون برای پیش‌گیری از مرگ‌ومیر ناشی از این بیماری شد.
بدون شک تلاش شبانه‌روزی تمامی همکارانم در نظام سلامت استان بوشهر، در دو ماه گذشته، در اطلاع رسانی، پایش و ثبت فشارخون افراد بالای 30 سال و همکاری وصف‌ناپذیر مردم در جای‌جای استان موجب پیش‌گیری و درمان بهتر بیماری فشارخون شده و در ارتقاء سطح سلامت جامعه موثر واقع خواهد شد.
این‌جانب ضمن عرض تبریک و خدا قوت به مجریان طرح ملی بسیج کنترل فشارخون، از زحمات شبانه‌روزی همه همکارانم در تمامی سطوح نظام سلامت استان بوشهر که باوجود شرایط نامساعد جوی و در گرمای طاقت‌فرسا این طرح ملی را اجرایی نمودند تشکر و قدردانی می‌نمایم و از خداوند بزرگ سلامت و سعادت روزافزون این عزیزان را  خواهانم.

دکتر سعید کشمیری
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
15، تیر 1398"

انتهای پیام/م.پ-1025

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
تقدیر     رییس.دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     دکتر.سعید.کشمیری     بسیج.ملی.کنترل.فشارخون     مجریان.طرح.فشارخون    

تاریخ بروز رسانی:   15 تير 1398

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >