مشارکت بیش از 50 درصدی مردم دیلم در طرح ملی فشارخون

15 تير 1398
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: در شهرستان دیلم تاکنون بیش از 9000 نفر در طرح کنترل فشارخون شرکت کرده‌اند که این حاکی از مشارکت بیش از 50 درصدی مردم در این طرح دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، ایرج زنده‌بودی افزود: گروه هدف این طرح افراد بالای 30 سال، بیماران کلیوی و مادران باردار را شامل می‌شود.
وی در پاسخ به سؤال خبرنگار در خصوص اینکه افراد مبتلابه فشارخون باید چه اقداماتی انجام دهند، اظهار داشت: سبک زندگی و تغذیه از عوامل اثرگذار بر فشارخون است و افراد مبتلا باید این دو عامل مهم را رعایت کنند. 
رئیس شبکه بهداشت و درمان دیلم بابیان اینکه از ابتدای اجرای طرح کنترل فشارخون تاکنون بیش از 9000 نفر از جمعیت 17372 نفری شهرستان غربال‌گری شده‌اند گفت:میزان مشارکت جمعیت روستایی شهرستان در این طرح بیش از 90 درصد بوده است.
زنده بودی بابیان اینکه این طرح تا 15 تیر ادامه دارد از تلاش، مشارکت و همکاری تمامی اصحاب رسانه و مدیران اجرایی شهرستان که شبکه بهداشت و درمان را در اجرای هر چه‌بهتر این طرح همیاری کردند، قدردانی کرد.
وی تصریح کرد: سلامت مقوله‌ی مهمی است که در هر مکان و زمانی به آن پرداخته‌شده است و تلاش برای پیشگیری از بروز بیماری‌ها همواره و در هر شرایطی واجب است.
نشست رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان با اصحاب رسانه و مدیران برخی دستگاه‌های اجرایی در سالن کنفرانس شبکه بهداشت دیلم برگزار شد.


انتهای پیام/ کدخبر- کد

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
بسیج.ملی.کنترل.فشارخون     شبکه.بهداشت.عسلویه     شهرستان.عسلویه     جاسم.زارعی    

تاریخ بروز رسانی:   15 تير 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >