همدلی دانشجویان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با محرومان/ اجرای طرح "شهری بدون گرسنه" در بوشهر

30 تير 1398
به همت تشکل جامعه اسلامی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، طرح "شهری بدون گرسنه" به‌منظور همدلی و همراهی با محرومان شهر بوشهر اجرا شد.

طی فراخوان تشکل دانشجویی جامعه اسلامی با عنوان " شهری بدون گرسنه"، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با دل‌هایی پرمهر، وعده غذایی روز پنج‌شنبه خود و جمعی از اساتید دانشگاه با اهدا وجه نقد با محرومان شهر بوشهر همدل شده و تعداد ۳۵۰ پرس غذا بین آن‌ها تقسیم کردند.
یکی از دانشجویان شرکت‌کننده در خصوص این اقدام نوع‌دوستانه به مفدا بوشهر گفت: این گامی کوچک جهت همدلی با محرومان شهر بوده اما اعتقادداریم با قدم‌های کوچک ولی مستمر می‌توان کارهای بزرگی انجام داد. یک وعده‌غذای گرم شاید بتواند برای لحظاتی لبخندی به روی لب محرومی بیاورد.
وی در ادامه گفت: این اقدام در سال‌های گذشته نیز به‌صورت خودجوش با کمک‌های مردمی و امور خیریه در سراسر ایران انجام‌شده و اینک دانشجویان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به این طرح پیوستند و با اهدا وجه نقد و یک یا دو وعده‌غذای روز پنج‌شنبه خود سهمی در این حرکت انسان دوستانه داشتند.
این دانشجو همچنین افزود: مشارکت در طرح‌های این‌چنینی درصورتی‌که با حس مسولیت پذیری همراه شود باعث ترویج انسان‌دوستی و کمک به هم نوع می‌شود.
طرح "شهری بدون گرسنه" همچنان در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ادامه خواهد داشت.


انتهای پیام/ 2050- ط.ت


کلمات کلیدی:
فراخوان     شهری.بدون.گرسنه     معاونت.دانشجویی.فرهنگی        

تاریخ بروز رسانی:   30 تير 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >