تقدیر از خانواده اهداکننده عضو در دلوار

16 امرداد 1398
مسئول امور هماهنگی حوزه مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان و مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با شرکت در مراسم ترحیم زنده‌یاد ابوالفضل روئین پیام تقدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را به خانواده ایثارگر وی تقدیم کردند.

مسئول امور هماهنگی حوزه مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اهداء عضو یکی  از سخت‌ترین تصمیماتی است که یک خانواده در لحظه‌ای که غم و اندوه بر او مستولی شده است، اما جای بسی خوشحالی است که فرهنگ اهداء عضو این‌گونه در میان مردم نهادینه‌شده است.
حجت‌الاسلام محمود عبدالهی در مراسم ترحیم زنده‌یاد ابوالفضل روئین گفت: ایران مردم دلوار را به سلحشوری و ایثار می‌شناسد و امروز با این اهداء عضو شما ثابت کردید که همواره در امر ایثار پیشرو هستید.
وی با تأکید بر سنت حسنه اهداء عضو و لزوم توسعه این فرهنگ در جامعه افزود: انسان‌های بسیاری با اهداء عضو یک بیمار مرگ مغزی ،به زندگی بازخواهند گشت لذا باید این باور در جامعه ما بیش‌ازپیش گسترش‌یافته و نهادینه شود .
عبدالهی خاطرنشان کرد: نقطه مشترک خانواده شهدا و خانواده‌های اهداءکننده عضو ایثارگری است و کسانی که تصمیم به اهداء عضو یکی از عزیزانشان می‌گیرند درواقع با این ایثار، مرگ طبیعی آن فرد را به یک مرگ شهادت گونه تبدیل می‌کنند.
زنده‌یاد ابوالفضل روئین با ثبت دهمین ایثار ماندگار استان بوشهر نجات‌بخش جان چند هم‌وطن نیازمند به اهدا عضو شد.

انتهای پیام/ ن.ا 3010

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
اهدای.عضو     تقدیر     فراهم.آوری.اعضای.پیوندی     دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     حجت.‌الاسلام.محمود.عبداللهی    

تاریخ بروز رسانی:   19 امرداد 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >