افتتاح هم‌زمان دو پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای

10 شهريور 1398
معاون عملیات سازمان اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر گفت: در ششمین روز از هفته دولت، دو پایگاه اورژانس 115 جاده‌ای چاووشی و کاکی با حضور معاون استاندار، فرماندار شهرستان دشتی و خیرین این شهرستان به‌طور هم‌زمان افتتاح شد.

علیرضا پورشمس در گفت‌وگو با روابط عمومی سازمان اورژانس 115 بوشهر گفت: میانگین زمانی رسیدن بر بالین بیمار در پایگاه‌های جاده‌ای شهرستان دشتی یازده دقیقه است و راه‌اندازی این پایگاه‌ها در کاهش میانگین زمانی رسیدن آمبولانس بر بالین مصدوم بسیار کارساز است.
پورشمس افزود: پایگاه‌های اورژانس 115 دشتی با پتانسیل 25 تکنسین متخصص و آموزش‌دیده در زمینه فوریت‌های پزشکی، 5 دستگاه آمبولانس و انجام بیش از 2 هزار مأموریت شهری و جاده‌ای در سال به خدمت‌رسانی مشغول هستند.
وی با اشاره به اهمیت انفاق و جایگاه آن در قرآن کریم ضمن تقدیر از کار شایسته خیرین محترم شهرستان دشتی؛ در زمینه ساخت و راه‌اندازی پایگاه‌های مذکور تصریح کرد: زمین پایگاه چاوشی اهدایی خیر نیکو کار، آقای اسلامی است و هزینه ساخت این پایگاه را نیز خیر نیکوکار، آقای نجفی برعهده گرفتند.
 پورشمس عنوان داشت: زمین پایگاه اورژانس 115 جاده‌ای کاکی نیز از طرف شهرداری و شورای شهر اهداء گردید و هزینه احداث آن نیز از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر تأمین شد.
انتهای پیام/ زن- 5000
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
افتتاح     علیرضا.پورشمس     اورژانس115     شهرستان.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   10 شهريور 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >