معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر:
خیرین مشارکت خوبی در توسعه بخش سلامت استان بوشهر دارند

13 شهريور 1398
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: خیرین مشارکت خوبی در توسعه بخش سلامت استان بوشهر دارند.

مجید خورشیدی صبح چهارشنبه در آئین گشایش همراه‌سرای بیمار مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر اظهار داشت: خیرین نقش بسیار مهمی را در عرصه سلامت دارند و شاهد همکاری و مشارکت خوبی در ساخت همراه‌سرای بیمارستان هستیم.
وی اضافه کرد: اگر امروز فرصتی را برای زندگی داریم بهتر است که از این فرصت در راستای کار خیر تلاش کنیم و بعد از اینکه مرگ فرا می‌رسد دیگر فرصتی برای خدمت و کمک به مردم نخواهیم داشت.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: چادر زدن همراهان بیماران در اطراف بیمارستان‌ها زیبنده مردم ایران نیست و در تهران هم مشکلاتی در این زمینه شاهد هستیم و امروز با مدد خیرین شاهد افتتاح همراه‌سرای بیمارستان جامع بوشهر هستیم.
وی خواستار مشارکت خیرین در عرصه سلامت استان بوشهر شد و بیان کرد: زیبنده استان بوشهر نیست که به رغم خدمات خوبی که صورت گرفته است، همچنان مشکلات و کمبودها را شاهد هستیم و امیدواریم با کمک دولت و استفاده از ظرفیت خیرین شاهد توسعه و بهبود وضعیت درمان باشیم.
خورشیدی از اجرای طرح‌های توسعه‌ای بخش‌های سلامت و درمان استان بوشهر با کمک خیرین خبر داد و اضافه کرد: از همه کسانی که در اجرای این طرح مهم همکاری و مشارکت داشتند تقدیر و تشکر می‌کنیم.

انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
افتتاح     همراه.سرا     معاون.استاندار     دکتر.مجید.خورشیدی    

تاریخ بروز رسانی:   14 شهريور 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >