با حضور معاونین دانشگاه علوم پزشکی:
سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی معرفی شد

16 مهر 1398
با حضور معاونین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی معرفی شد.

در آیینی با حضور معاونین بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی معرفی و از خدمات رییس پیشین این شبکه تقدیر شد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آیین گفت: در سالیان اخیر پیشرفت‌های خوبی در حوزه سلامت شهرستان دشتی صورت گرفته و این شهرستان در بحث تکمیل زیرساخت‌های بهداشتی درمانی یکی از کامل‌ترین شهرستان‌های استان است.
دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان با تقدیر از خدمات دکتر بحرانی رییس پیشین شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی و اشاره به تکمیل بیش از ۹۰ در صد از زیرساخت‌های حوزه سلامت این شهرستان افزود: ازلحاظ تجهیزات بهداشتی درمانی و تأمین نیروی انسانی پیشرفت‌های قابل‌توجهی در شهرستان دشتی رخ‌داده است.
وی با اشاره به تنوع و گستردگی برنامه‌های بهداشتی درمان، پیشرفت‌های حاصل‌شده در حوزه بهداشت و درمان را نتیجه تلاش و همدلی همه فعالان این عرصه دانست.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی نیز گفت: با وفاقی که در سطح دانشگاه بین بخش درمان و بهداشت وجود دارد انتظار داریم در سطح شهرستان‌ها نیز همدلی و وفاق خوبی بین شبکه‌ها و بیمارستان‌ها وجود داشته باشد چراکه نتیجه این همراهی و همدلی ارتقای سطح خدمات به مردم خواهد بود.
دکتر جعفر زارعی زاده با اشاره به پیگیری‌ها و حساسیت ویژه نماینده شهرستان دشتی در مجلس شورای اسلامی به مقوله بهداشت و درمان گفت: با همدلی و همراهی بخش‌های بهداشت و درمان و کم کردن حاشیه‌ها، می‌توان تصمیمات خوبی در زمینه‌های گوناگون اتخاذ نمود که نتیجه آن رضایت مردم از مجموعه بهداشت و درمان خواهد بود.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در این جلسه ضمن تشکر از اعتماد رییس، معاونین دانشگاه علوم پزشکی و فرماندار شهرستان دشتی گفت: نقطه اتکای من پس از اعتماد مدیران، همدلی و تلاش همکاران خود در مجموعه بهداشت و درمان شهرستان است و امیدوارم با تلاش جمعی همه فعالان عرصه بهداشت و درمان شاهد توفیقات خوبی در این حوزه باشیم.
مهندس پرویز احمدی ضمن تجلیل از خدمات دکتر بحرانی گفت: شهرستان دشتی هم‌اکنون در بسیاری از شاخص‌های بهداشتی درمانی جایگاه مطلوبی در سطح استان دارد و در بخش عمرانی بیش از ۹۰ درصد زیرساخت‌های شهرستان تکمیل‌شده است.
وی با تأکید بر لزوم ارزش‌گذاری کارها و دادن اطلاعات صحیح به مردم گفت: باید برای پاسخگویی و راهنمایی و آموزش مردم وقت صرف کرد و در جهت جلب رضایت آنان تلاش نمود.
در این جلسه از خدمات دکتر اصغر بحرانی رییس پیشین شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی تجلیل و مهندس پرویز احمدی با حکم رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، به‌عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان منصوب شد.

انتهای پیام/م ا- ۳۰۴۰

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/EY7jegBw69PIpld7SHn6wN

 


کلمات کلیدی:
معارفه     معاون.درمان     معاون.بهداشتی     دکتر.جعفر.زارعی‌زاده     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان     مهندس.پرویز.احمدی    
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   16 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >