رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد:
راه‌اندازی کلینیک ویژه در چهار شهرستان استان بوشهر/ گزارش تصویری

21 مهر 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از راه‌اندازی کلینیک ویژه در چهار شهرستان استان بوشهر خبر داد.

دکتر سعید کشمیری در نشست با رؤسای شبکه‌های بهداشت و درمان و بیمارستان‌های استان بوشهر اظهار داشت: کلینیک ویژه پزشکی و دندان‌پزشکی در چهار شهرستان دشتستان، دشتی، کنگان و گناوه راه‌اندازی می‌شود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: کلینیک ویژه شهرستان دشتی هم‌اکنون مشغول ارائه خدمات به مردم سات و سه کلینیک دیگر نیز تا دو هفته دیگر راه‌اندازی خواهد شد.
دکتر کشمیری بابیان اینکه ارائه بهترین خدمات بهداشتی و درمانی به مردم از اولویت‌های اصلی دانشگاه علوم پزشک بوشهراست افزود: توسعه کلینیک‌های ویژه به منظور دسترسی آسان شهروندان به خدمات تخصصی و فوق تخصصی پزشکی، داندانپزشکی و کمک به ارتقای سطح سلامت استان، انجام‌شده است.
مسئول کلینیک‌های ویژه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر نیز گفت: این کلینیک‌ها به صورت هیئت‌امنایی اداره خواهند شد و از لحاظ مالی مستقل بوده و از بیمارستان جدا بوده و به‌نوعی خودگردان هستند.
علی بن هلال اظهار داشت: کلینیک‌های ویژه دانشگاه با رعایت دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی وزارت بهداشت، در استان بوشهر، توسعه‌یافته است.
مسئول کلینیک‌های ویژه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر خاطرنشان کرد: تعرفه موجود مصوب و مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که در سایر دانشگاه‌ها و کلینیک‌های ویژه مورداستفاده قرار می‌گیرد که خدمات دندان‌پزشکی با تعرفه مصوب وزارت بهداشت و بسیار کمتر از بخش خصوصی است.
در این نشست معاون درمان، معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه، مدیر امور مالی دانشگاه و رؤسای شبکه‌های بهداشت و درمان و بیمارستان‌های دشتستان، دشتی، کنگان و گناوه حضور داشتند.
انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/EY7jegBw69PIpld7SHn6wN

 


کلمات کلیدی:
نشست     راه‌اندازی.کلینیک.ویژه     دکتر.سعید.کشمیری     علی.بن‌هلال    

تاریخ بروز رسانی:   21 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >