رییس اورژانس 115 استان بوشهر:
یک دستگاه آمبولانس و یک ست تجهیزات اورژانسی به شهرستان دیّر اختصاص می‌یابد

9 آذر 1398
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: به‌منظور تقویت ناوگان اورژانس و خدمات فوریت‌های پزشکی، یک دستگاه آمبولانس و یک ست کامل تجهیزات اورژانسی "سی بی آر ان ای" به این استان اختصاص می‌یابد.

دکتر عبدالرحیم دادجو در بازدید از پایگاه‌های اورژانس شهرستان دیر گفت: برای مقابله با حادثه‌ها و خطرهای احتمالی شیمیایی، میکروبی و هسته‌ای سه ست تجهیزات "سی بی آر ان ای" به این استان اختصاص‌یافته و یکی از این ست‌ها که به‌زودی وارد استان بوشهر می‌شود در شهرستان دیر مستقر خواهد شد.
وی اضافه کرد: نگرانی بروز حوادث در صنایع بیشتر است و واحدهای صنعتی باید با خرید تجهیزات لازم اورژانسی در کنار شبکه بهداشت و درمان به مردم خدمات ارائه دهند.
دکتر دادجو ادامه داد: شهرستان دیر در همسایه صنعت قرارگرفته و توجه به تجهیزات اورژانس این شهرستان قابل‌توجه است و صنعت هم باید طرح پیوست سلامت را تهیه و اورژانس هم در زمینه آموزش همکاری خواهد کرد.
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر اظهار داشت: هم‌اکنون اورژانس هوایی با بالگرد در تمام شهرستان‌های این استان فعال بوده و اورژانس این آمادگی را دارد که با احداث پد بالگرد در بیمارستان دیر خدمات‌رسانی هوایی را انجام دهد.
وی گفت: افزایش یک پایگاه اورژانس شهری دیر و یک دستگاه آمبولانس و تعمیر آمبولانس‌ها در دستور کار است و در صورت افتتاح ساختمان اورژانس شهر دوراهک برای تجهیزات آن آمادگی کامل داریم.
دکتر دادجو اضافه کرد: هم‌اکنون در استان بوشهر ۱۱ پایگاه اورژانس در کانکس فعالیت دارند که امیدواریم با کمک فرمانداران و افراد خیر بتوانیم هر چه زودتر جشن حذف پایگاه‌های کانکسی را برگزار کنیم.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: با تلاش اورژانس ۱۱۵ مردم هیچ‌گونه نارضایتی در این زمینه ندارند.
احمد آخوندی افزود: با تقویت پد بالگرد، تجهیز آمبولانس‌ها، پایگاه دوم شهری و افتتاح اورژانس شهر دوراهک در خدمات‌دهی به مردم گام‌های موثری برداشته می‌شود.
وی گفت: با توجه به وجود صنعت در این شهرستان و بروز احتمالی حوادث شیمیایی نیاز است که صنعت خود را در مقابل این حوادث تقویت و تجهیز کند.
انتهای پیام/ ح ن- 3050

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
بازدید     اورژانس115     آمبولانس     دکتر.عبدالرحیم.دادجو     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   9 آذر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >