دانشجویان استعدادهای درخشان و مدال‌آوران یازدهمین المپیاد علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تجلیل شدند/ گزارش تصویری

11 آذر 1398
در آیینی از دانشجویان استعدادهای درخشان و مدال‌آوران یازدهمین المپیاد علمی کشور با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تجلیل شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آیین ضمن تبریک به دانشجویان برگزیده اظهار داشت: دنیا مدیون نخبگان است، بنابراین بسیار ضروری است که حامی نخبه‌های خود باشیم تا آن‌ها بتوانند به دنیا برای جایی بهتر شدن، کمک کنند.
دکتر سعید کشمیری اضافه کرد: در این زمینه هدف‌گذاری بسیار مهم است، چراکه برای همراه شدن با تغییرات جهانی به هماهنگی و سرعت نیاز داریم، و این مهم میسر نخواهد شد مگر با تلاش و تسریع برای رسیدن به قله های دانش و معرفت.
وی تصریح کرد:در برهه کنونی کشور نیازمند خودکفایی در عرصه های مختلف هستیم و در همین راستا در زمینه تولیدات داخلی توانسته ایم به موفقیت های بزرگی در راستای خودکفایی دست پیدا کنیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: هر کسی که بتواند یک‌بار سرود ملی کشورش را در صحنه‌های مختلف طنین‌انداز کند و نام آن را بر زبان‌ها جاری کند، افتخارآفرین و شایسته تقدیر است.
مدیر دفتر استعدادهای درخشان نیز در خصوص فعالیت‌های این دفتر توضیحاتی را ارائه داد و گفت: در سال تحصیلی جدید تعداد ۵۳ نفر از استعدادهای درخشان در رشته‌های مختلف برای شرکت در المپیاد علمی انتخاب شدند.
دکتر کامران میرزایی فعالیت‌های این دفتر را بسیار مثبت ارزیابی کرد و افزود: ۶ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مرحله کشوری راه‌یافته و همگی جزء مدال‌آوران و افتخارآفرینان مرحله کشوری بودند.
در این آیین از دانشجویان برگزیده با لوح تقدیر و اهدا جوایزی توسط رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تقدیر شد.
اسامی مدال‌آوران و برگزیدگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در یازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور به شرح زیر است:

مهدی کرمی منتخب کشوری

آرمان هاشمی منتخب کشوری

مهدی پور غلام کسب دیپلم افتخار در رشته مطالعات میان رشته ای سلامت

حسین سرایی آرا کسب دیپلم افتخار در رشته مطالعات میان رشته ای سلامت

فرزان عضدی کسب مدال طلای گروهی در رشته کارآفرینی

زهرا داوری شهرکی کسب مدال طلای گروهی در رشته آموزش پزشکی


همچنین از دانشجویان استعداد درخشان دانشگاه با اهداء جوایز تشویق و قدردانی بعمل آمد. گفتنی است، این آیین به همت مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی و دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه سه شنبه شب ۵ آذرماه در سالن شهید بهشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.


انتهای پیام/ ۲۰۵۰- ط.ت

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


 


کلمات کلیدی:
تجلیل     استعدادهای.درخشان     دکتر.سعید.کشمیری     دکتر.کامران.میرزایی     معاونت.فرهنگی.دانشجویی    

تاریخ بروز رسانی:   13 آذر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >