رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر خبر داد:
ساخت مرکز دیالیز در دیّر با همکاری خیّرین

25 آذر 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از اعلام آمادگی خانواده خیّر بردستانی برای ساخت مرکز دیالیز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان دیّر، احمد آخوندی در بازدید از بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیّر با تشریح جایگاه رو به رشد خیرین سلامت شهرستان دیّر گفت: مراحل عقد تفاهم‌نامه ساخت مرکز دیالیز این شهرستان با کمک‌های خانواده مرحوم حاج حسن توانا از خیرین شهر بردستان در حال انجام است و به‌زودی عملیات اجرای آن در محوطه بیمارستان امام هادی (ع) دیّر آغاز می‌شود.
وی با تقدیر از کار ارزشمند خانواده مرحوم توانا افزود: این مرکز دیالیز با زیربنای ۲۵۰ مترمربع و بااعتبار 4 میلیارد ریال ساخته می‌شود.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با اشاره به نیاز شهرستان به مرکز دیالیز گفت: این شهرستان دارای ۱۷ نفر بیمار دیالیزی بوده که جهت دریافت خدمات به مراکز دیالیز دیگر بیمارستان‌های استان مراجعه می‌کنند.
وی تصریح کرد: هم‌زمان با احداث ساختمان مرکز دیالیز، تجهیزات و دستگاه‌های لازم نیز توسط دانشگاه علوم پزشکی خریداری خواهد شد.
شهرستان دیّر با جمعیت بالغ‌بر 63 هزار نفر دارای ۵ مرکز خدمات جامع سلامت، یک بیمارستان و ۱۰ خانه بهداشت در ۲۰۰ کیلومتری بندر بوشهر مرکز استان واقع است.
انتهای پیام/ ح ن- ۳۰۵۰

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
بازدید     خیرین.سلامت     احمد.آخوندی     بیمارستان.امام‌هادی(ع)     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   25 آذر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >