در دولت تدبیر و امید صورت گرفت:
تخصیص 480 میلیارد ریال به بهداشت و درمان شهرستان دیّر

2 بهمن 1398
رییس شبکه بهداشت شهرستان دیر گفت: در دولت تدبیر و امید بیش از 480 میلیارد ریال به بهداشت و درمان شهرستان دیّر اختصاص یافته است.

احمد آخوندی در نشست مجمع سلامت شهرستان دیر اظهار داشت: بحث سلامت و بهداشت از مباحث بسیار مهمی است که در این خصوص تاکنون مجمع سلامت شهرستان مصوبات خوبی داشته است.
وی گفت: یکی از مصوبات مهم مجمع سلامت شهرستان دیّر بحث پسماند است و اگرچه تاکنون اقداماتی در این زمینه صورت گرفته است اما لازم است روند اجرایی آن با سرعت بیشتری طی شود و هر چه زودتر به سرانجام برسد.
رییس شبکه بهداشت شهرستان دیر با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید بیش از 480 میلیارد ریال به بهداشت و درمان شهرستان دیّر اختصاص یافته است، گفت: طی همین مدت بیش از 18 هزار مترمربع فضای بهداشتی درمانی نوسازی و بازسازی شده است.
وی افزود: یک بیمارستان، 7 خانه بهداشت، یک پایگاه سلامت، 4 پایگاه اورژانس 115 جاده‌ای و یک مرکز خدمات جامع سلامت در دولت تدبیر و امید بازسازی و احداث شده همچنین 2 مرکز خدمات جامع سلامت دیگر نیز به طور کامل تعمیر شده است.
آخوندی با اشاره به نقش خیرین در حوزه سلامت افزود: یکی از برنامه‌های وزارت بهداشت و درمان شناسایی و ساماندهی مجموعه خیرین سلامت است که در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته است.
فرماندار شهرستان دیر نیز با اشاره به طرح تحول نظام سلامت اظهار داشت: دولت اقدامات بسیار خوبی در حوزه سلامت به ویژه با اجرای طرح تحول نظام سلامت داشته است که این اقدامات ستودنی است.
کریم علی‌حسنی با بیان اینکه وضع تحریم‌های ظالمانه علیه این مرزوبوم اولین بار نیست و آخرین بار هم نخواهد بود افزود: این تحریم‌ها در بزنگاه کنونی نه تنها توان ما را کم نکرده است بلکه صنعت دارویی را خودکفا کرده است.
وی خاطرنشان کرد: راه‌اندازی زایشگاه و متخصصین بیمارستان دیر از خواسته‌های مردم این شهرستان است که انتظار داریم به‌زودی این اتفاق در سطح شهرستان بیفتد.
انتهای پیام/ ح ن- 3050

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


 


کلمات کلیدی:
نشست     مجمع.سلامت     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   2 بهمن 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >