آمادگی کامل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای همکاری با اداره کل بنادر و دریانوردی استان

14 بهمن 1398
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانشگاه آماده هرگونه همکاری از قبیل اجرا و نظارت بر پروژه‌های تحقیقاتی و انعقاد تفاهم‌نامه بین اداره بنادر و دانشگاه است.

دکتر غلامرضا خمیسی‌پور در نشست هم‌اندیشی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه با اداره کل بنادر و دریانوردی استان به لزوم برقراری ارتباط مستمر بین این دو نهاد تاکید کرده و گفت: همکاری دوجانبه آموزشی و پژوهشی بین دانشگاه و اداره کل بنادر و دریانوردی استان  وجود دارد که این موضوع زمینه‌ساز ارتباط هر چه بیشتر دانشگاه و صنعت خواهد شد.
دکتر منصور ضیایی مدیر دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه به حوزه فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی دانشکده‌های مختلف دانشگاه و بررسی ارتباطات نزدیک آن‌ها با بخش صنعت پرداخت.
همچنین دکتر سید همام الدین جواد زاده مدیر مرکز رشد زیست‌فناوری دریایی خلیج‌فارس در خصوص اهمیت نقش دانشگاه‌های نسل سوم در خلق ثروت توضیح داد.
دکتر یحیی یحیایی رئیس آموزش اداره کل بنادر با تشریح حوزه فعالیت و وظایف این اداره آمادگی خود را در زمینه‌های همکاری جهت اجرای پروژه‌های پژوهشی، حمایت از پایان‌نامه و انعقاد تفاهم‌نامه ما بین اداره بنادر و دانشگاه اعلام کرد.
نرگس علی پور رئیس مدیریت بحران و HSE اداره کل بنادر با اشاره به زمینه همکاری‌های دوجانبه آموزشی و پژوهشی بیان کرد: در استارت آپی که مقررشده در سال 99 توسط اداره کل بنادر برگزار گردد از همکاری مشترک دانشگاه علوم پزشکی استفاده خواهد شد.
نشست هم‌اندیشی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه با اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر به‌منظور توسعه همکاری دوجانبه بین دانشگاه و صنعت تشکیل و مقرر شد بر اساس محورهای مشترک مطرح‌شده در جلسه، متن تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه تنظیم و پس از نهایی سازی آن به امضا روسای دانشگاه و اداره کل بنادر استان برسد.
انتهای پیام/ پ.ر 2030

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
نشست.هم‌اندیشی     معاون.تحقیقات     دکتر.غلامرضا.خمیسی‌پور     بنادر.و.دریانوردی    

تاریخ بروز رسانی:   14 بهمن 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >