پیام تبریک معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن

26 بهمن 1398
دکتر اکرم فرهادی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر طی پیامی روز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن را به جامعه دانشگاهی بویژه بانوان پرتلاش دانشگاه تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:
"بسم الله الرحمن الرحیم
سالروز ولادت بانوی بزرگوار دو عالم، حضرت فاطمه الزهرا (س)، مزین به روز زن نامگذاری شده است که نمادی از صبر، استقامت، شجاعت، ایمان، تقوی و راستی است.
توجه به شخصیت نورانی حضرت فاطمه (س) که حجت خدا بر ائمه معصومین (ع) بوده نه فقط برای زنان ما که برای همه آحاد مرد و زن مسلمان و بلکه هر انسان جویای حقیقت سرمایه ارزشمندی است که قادر است انسان و انسانیت را از غبار اوهام و انحرافات رهایی بخشد و او را به سر منزل مقصود برساند.
حضرت فاطمه زهرا (س) نماد عدالت خواهی است، همان وقتی که پس درگذشت حضرت رسول اکرم بر سر نااهلان و فراموش کاران فریاد زده و دفاع جانانه‌ای از حضرت علی (ع) کردند.
در زمانه کنونی نیز زنان همواره از پیشروان صحنه‌های مختلف، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در جامعه هستند.
اینک در آستانه انتخابات اسفندماه ۹۸ قرار داریم و حضور پررنگ زنان در انتخابات گذشته همواره نگاه‌ها را به خود معطوف داشته است، در این برهه از زمان نیز، حضور مقتدرانه زنان در پای صندوق‌های رأی بسیار لازم و ضروری است.
اینجانب ضمن تبریک این روز خجسته به همه بانوان دانشگاهی اعم از استاد، کارمند و دانشجو از همه آنها دعوت می‌کنم با تأسی به حضرت فاطمه زهرا (س) بار دیگر حضوری شکوهمند، در انتخابات اسفندماه داشته باشند،  امیدوارم همگی توفیق بهره گیری از زلال معنویت حضرت صدیقه طاهره (س) را بدست آوریم.
دکتر اکرم فرهادی
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر"انتهای پیام/ 2050- ط.ت

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrIکلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روز.زن     معاون.فرهنگی.دانشجویی     دکتر.اکرم.فرهادی        

تاریخ بروز رسانی:   26 بهمن 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >