فرمانده سپاه امام صادق (ع):
کرونا کشور را در شرایط جنگ نامرئی قرار داده است /تقدیر بسیجیان و مدافعان انقلاب اسلامی در استان بوشهر از مدافعان سلامت

25 فروردين 1399
فرمانده سپاه امام صادق (ع) بوشهر گفت: شیوع ویروس جدید کرونا کشورمان را در شرایط خاصی قرارداد که از آن می‌توان به‌عنوان جنگ نامرئی نام برد.

سردار علی رزمجو در نشست مشترک با رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اقدام به‌موقع حوزه سلامت استان در قالب ستاد مبارزه با کرونا موجب جلوگیری از شیوع گسترده ویروس کرونا شده است.
سردار رزمجو با اشاره به ایجاد وحدت و یکپارچگی در کشور برای مقابله با کرونا افزود: امروز در شرایطی هستیم که ویروس کرونا تمام دنیا را فراگرفته است اما در کشور ما باوجوداینکه کم‌تر کسی فکر می‌کرد این مسئله تا این اندازه گسترش پیدا کند همه با وحدتی مثل زدنی پای‌کار آمدند و یک خط پدافندی خوبی در جلوی آن ایجاد کردند.
وی ادامه داد: اگر اقدامات پیشگیرانه همه‌جانبه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا به‌موقع در استان ما انجام نمی‌شد شاید اکنون استان بوشهر یکی از بدترین استان‌ها در کشور ازنظر آمار ابتلا به کرونا به‌حساب می‌آمد اما خوشبختانه اقدامات پیشگیرانه باعث شد وضعیت استان ما تاکنون وضعیت نسبتاً خوبی باشد.
عضو ستاد مقابله با شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر عنوان کرد: با تشکیل ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر سپاه پاسداران انقلابی اسلامی نیز مانند دیگر نیروهای مسلح خود را در کنار مردم و حامی سربازان خط مقدم سلامت استان به شمار آوردند و با تشکیل گروه‌های جهادی، مردمی و بسیجی به یاری آنان پرداختند.
سردار رزمجو ادامه داد: راه‌اندازی ۱۸۰ کارگاه تولید ماسک، همیاری با نیروی انتظامی در ایستگاه‌های ورودی و خروجی و انجام تب سنجی ازجمله اقدامات بی‌نظیر سپاه در یاری‌رساندن به مردم و پشتیبانی از مدافعان سلامت است.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) با ابراز تشکر و قدردانی از زحمات مدافعان سلامت استان بوشهر در مبارزه با کرونا خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران و بسیج استان بوشهر مانند گذشته آمادگی کامل خود را برای هرگونه همکاری با دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان در زمینه مبارزه با کرونا اعلام می‌دارد.
نشست صمیمی فرمانده سپاه امام صادق (ع) با رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور رییس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر در سالن ابن‌سینای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد و در پایان فرمانده سپاه امام صادق (ع) با اهدای لوح یادبود از دبیر ستاد مبارزه با کرونا و مدافعان سلامت استان بوشهر تقدیر به عمل آورد.
انتهای پیام/م.پ-1025
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
تقدیر     فرمانده.سپاه     سپاه.امام.صادق(ع)     سردار.رزمجو        

تاریخ بروز رسانی:   25 فروردين 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >