سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان خبر داد:
تجهیز بیمارستان شهید گنجی به دستگاه‌های جدید و پیشرفته

18 خرداد 1399
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان از تجهیز بخش خدمات تصویربرداری بیمارستان شهید گنجی به دستگاه‌های جدید و پیشرفته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان، دکتر زهره بجلی بیان داشت: یک دستگاه ماموگرافی دیجیتال پیشرفته به بخش خدمات تصویربرداری بیمارستان شهید گنجی اضافه شد.
وی تصریح کرد: این دستگاه با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و با پیگیری مسئولین استانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خریداری‌شده و در آینده نزدیک راه‌اندازی و به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی ادامه داد: با خرید دستگاه ماموگرافی دیجیتال و جایگزین کردن آن با دستگاه قدیمی امید می‌رود که از مشکلات بخش تصویربرداری بیمارستان کاسته شود و بتوانیم خدمات باکیفیت بهتر و شایسته‌تری به عنوان متولی درمان شهرستان به مردم عزیز و بیماران ارائه دهیم.
دکتر بجلی اضافه کرد: علاوه بر دستگاه فوق یک دستگاه سونوگرافی داپلر نیز با پیگیری رئیس دانشگاه و معاون درمان قبلاً خرید و نصب‌شده که هم‌اکنون بیماران محترم از خدمات آن بهره می‌برند.
وی ادامه داد: در مدت اخیر و همچنین سال‌های گذشته تجهیزات پزشکی خوب و مناسبی در بیمارستان نصب و راه‌اندازی شده و البته نیازهایی نیز وجود دارد که ان‌شاءالله در آینده نزدیک مرتفع می‌شود.

انتهای پیام/ ب.ا- ۴۰۸۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
تجهیز     ماموگرافی     دکتر.زهره.بجلی     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   18 خرداد 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >