انجام بیش از سه هزار مورد بازدید بهداشتی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی شهرستان دشتی

20 خرداد 1399
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: از آغاز طرح مبارزه با کرونا تعداد سه هزار و 492 مورد بازدید بهداشتی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی شهرستان دشتی انجام شده است.

مهندس پرویز احمدی افزود: از این تعداد بازدید 2716فقره مربوط به بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و 776 مورد مربوط به اماکن عمومی بوده است.
وی تصریح کرد: در بازدید کارشناسان بهداشت محیط و حرفه ای شبکه بهداشت و درمان از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی شهرستان دشتی، 35 مرکز به دلیل تخطی از موازین بهداشتی به مراجع قضایی معرفی و 26 مرکز تعطیل و پلمب شده اند.
وی با اشاره به بازدید مستمر کارشناسان یهداشت و درمان از ادارات و سازمان ها، بانک ها و فروشگاه‌های شهرستان دشتی افزود: این بازدیدها با هدف آموزش و بررسی رعایت الزامات و پروتکل های بهداشتی و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی انجام می شود.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی ضمن درخواست از مردم برای توجه جدی به رعایت پروتکل های بهداشتی تصریح کرد: عدم استفاده از ماسک و بی توجهی به رعایت فاصله گذاری اجتماعی در مراکز عمومی می تواند این مکان ها را به کانون شیوع کرونا تبدیل نماید.


انتهای پیام/ م ا- کد 3040

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
بازدید     مهندس.پرویز.احمدی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   20 خرداد 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >