رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان کرد:
افتتاح نقاهتگاه گام بلندی به سوی کاهش اپیدمی کرونا ویروس در عسلویه خواهد بود

29 خرداد 1399
دبیرستاد مقابله با کرونا استان بوشهرضمن تشکر از مسئولین منطقه ویژه اقتصادی پارس و بهداشت و درمان صنعت نفت استان گفت: افتتاح نقاهتگاه 70 تختخوابی گام بلندی به سوی کاهش اپیدمی در عسلویه خواهد بود.

دکتر سعید کشمیری اذعان داشت: جداسازی، یعنی پیدا کردن فرد مبتلا و دارای علایم و بیماری زمینه‌ای و جداسازی آنها، گام بلندی به سوی قطع زنجیره انتقال کرونا ویروس خواهد بود.
دکتر کشمیری افزود: انجام‌اقدامات پیشگیرانه، رعایت فاصله گذاری فیزیکی، جداسازی و بیماریابی بسیار مهم و حیاتی خواهد بود.
کشمیری تاکید کرد: اگر همه ماسک بزنیم و نکات بهداشتی رو رعایت کنیم، عدد انتقال به زیر یک خواهد رسید و کم کم بیماری از جامعه رخت می‌بندد.
وی اظهار داشت: راه‌اندازی آزمایشگاه ویروس شناسی عسلویه که در استانه افتتاح آن هستیم اقدام بسیار موثری در شناسایی موارد مثبت خواهد بود.
دبیرستاد مقابله با کرونا استان بوشهر اعلام کرد: تجهیز بیمارستان های منطقه جنوب استان با کمک دانشگاه و منطقه پارس جنوبی و اضافه کردن امکانات و افزایش امادگی  نکته مهمی است.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، نقاهتگاه ۷۰ تختخوابی این شهرستان به منظور جداسازی و بستری بیماران مبتلا به کرونا  در منطقه ویژه اقتصادی پارس به بهره برداری رسید.
این نقاهتگاه 70 تختخوابی، با حضور فرماندارشهرستان، رئیس و قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر،م دیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارس، رئیس بهداشت ودرمان صنعت نفت و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه اقتتاح و به بهره برداری رسید.
نقاهتگاه بیماران مبتلا به کرونا در شهرستان عسلویه، با همکاری و مشارکت سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس، بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر و تمامی شرکت‌های نفت، گاز و پتروشمی عسلویه تجهیز و به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/ م.ک- 3090
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان
 

کلمات کلیدی:
نقاهتگاه.عسلویه     نقاهتگاه.70.تختخوابی     دکتر.سعید.کشمیری     دبیر.ستاد.کرونا     رییس.دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   29 خرداد 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >