رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر:
۴ پروژه خیر ساز در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیر در دست اجراست

27 آبان 1399
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: با همکاری خیرین ۴ پروژه در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیر در دست اجراست.

احمد آخوندی در حاشیه بازدید از خانه بهداشت الی شمالی با تقدیر از حضور تأثیرگذار خیران دیّری در حوزه بهداشت و درمان گفت: در سال جاری ۴ پروژه خیر ساز با اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد ریال در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیر در دست اجرا است.
وی افزود: این پروژه‌ها شامل خانه بهداشت الی شمالی، مجتمع پارکینگ و بوستان همراه بیمار، مرکز دیالیز و ید بالگرد بیمارستان امام هادی (ع) دیر است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در تشریح پروژه‌های خیر ساز گفت: خانه بهداشت الی شمالی با زیربنای ۱۲۴ مترمربع و اعتبار ۴ میلیارد ریال توسط خیر نیک‌اندیش حاج کامل مؤمنی با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست ساخت است.
وی افزود: مجتمع پارکینگ و بوستان همراه بیمار نیز با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر بردستان در محل بیمارستان امام هادی (ع) دیر با اعتبار ۶ میلیارد ریال در دست اجرا است.
آخوندی در خصوص مرکز دیالیز بیمارستان امام هادی (ع) دیر نیز گفت: این مرکز با زیربنای ۲۸۰ مترمربع و اعتبار ۸ میلیارد ریال توسط مسلم توانا جوان خیر اهل بردستان عملیات اجرایی آن آغازشده است و تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و فضای توسعه طبقاتی نیز برای آن در نظر گرفته‌شده است.
وی اضافه کرد: یکی از سیاست‌ها و برنامه‌های خوب دانشگاه علوم پزشکی ایجاد و توسعه اورژانس هوایی است که پیرو آن، شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر برای استفاده از مزیت این خدمات و ارائه آن به بیماران نیازمند با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهرهای دیّر و بردستان اقدام به ایجاد پد فرود بالگرد در محوطه بیمارستان امام هادی (ع) دیر نموده است.
وی با تقدیر از شهرداری‌های دیّر و بردستان تصریح کرد: عباس مرادی شهردار بردستان و علی ابراهیمی شهردار دیّر دو شهردار نیک‌اندیش و همیار حوزه بهداشت و درمان هستند که زیرسازی پد فرود بالگرد و راه دسترسی آن را با هزینه ۴ میلیارد ریال در دست اجرا دارند.

انتهای پیام/ح.ن ۳۰۵۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
بازدید     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر     خانه.بهداشت.الی        

تاریخ بروز رسانی:   27 آبان 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >