رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی خبر داد:
۱۶۰۰ فقره بازدید و ۱۹ مورد پلمب در ۲ هفته اول اعمال محدودیت‌های کرونایی در شهرستان دشتی

17 آذر 1399
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی از انجام ۱۶۰۰ فقره بازدید و ۱۹ مورد پلمب در ۲ هفته اول اعمال محدودیت‌های کرونایی در شهرستان دشتی خبر داد.

مهندس پرویز احمدی گفت: در ۲ هفته اول اعمال محدودیت‌های کرونایی در شهرستان دشتی در مجموع ۱۶۰۰ فقره بازدید و گشت انفرادی و مشترک از صنوف، ادارات، بانک‌ها و دفاتر پیشخوان و اماکن عمومی انجام گرفت و در نتیجه ۱۹ واحد صنفی متخلف تعطیل و پلمب و ۳۵ مورد به تعزیرات حکومتی معرفی شدند
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی با اشاره به تغییر وضعیت شهرستان از نارنجی به زرد در طی دو هفته اخیر اضافه کرد: در این مدت ۵۷ مورد اخطاریه برای واحدهای صنفی صادر شد.
وی افزود: ۵۲ اکیپ متشکل از کارشناسان شبکه بهداشت و درمان و سایر دستگاه‌های اجرایی در دو هفته اخیر ۶۴۰ فقره بازدید از صنوف، ادارات، بانک‌ها و اماکن عمومی شهرستان را از نظر رعایت و اجرای شیوه‌نامه‌های محدودیت کرونا انجام دادند که در همین راستا ۱۹ مورد اخطار یا معرفی به تعزیرات حکومتی صورت گرفته است.
مهندس احمدی با اشاره به طرح شهید سلیمانی افزود: طرح مدیریت و کنترل کووید ۱۹ به شیوه محله و خانواده محور، نقشی اساسی در قطع زنجیرهای انتقال کرونا ایفا خواهد نمود و همه تمهیدات لازم جهت اجرای هرچه بهتر آن در سطح شهرستان دشتی اندیشیده شده است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی با اشاره به تأکید فرماندار شهرستان دشتی بر بسیج همه امکانات دستگاه‌های اجرایی ذیربط در جهت اجرای هرچه بهتر طرح شهید سلیمانی افزود: جلسات هماهنگی و برنامه‌ریزی با اعضای کمیته‌های مختلف این طرح انجام‌گرفته و تعامل خوبی بین شبکه بهداشت و درمان و ناحیه مقاومت بسیج سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی در این زمینه وجود دارد.

انتهای پیام/م ا- ۳۰۴۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
اعمال.محدودیت.ها     بازدید     پلمب     مهندس.پرویز.احمدی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی    
   

تاریخ بروز رسانی:   17 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >