رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر خبر داد:
مرکز خدمات جامع سلامت بردخون ساخته می‌شود

25 آذر 1399
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از احداث مرکز خدمات جامع سلامت بردخون خبر داد.

احمد آخوندی در بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت بردخون، گفت: با توجه به قدیمی بودن ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت و کمبود فضای فیزیکی آن با پیگیری‌ها و رایزنی‌های صورت گرفته، بازسازی این بنای بهداشتی درمانی در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان مصوب شد.
وی ضمن قدردانی از تلاش و همکاری مسئولین برای ساخت و تجهیز مرکز خدمات جامع سلامت بردخون گفت: تلاش‌های فرماندار، نماینده مردم در مجلس و همکاری صمیمانه ریاست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر منجر به تصویب پروژه و تخصیص اعتبار برای ساخت این مرکز شد که از همه عزیزان تقدیر می‌شود.
آخوندی با اشاره به اعتبار ساخت مرکز خدمات جامع سلامت بردخون افزود: این مرکز با اعتباری ۵۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال و زیربنای هزار و ۲۷۸ مترمربع در سه طبقه ساخته می‌شود و علاوه بر واحدهای درمانی و اداری، ۴ واحد پانسیون پزشکان نیز در طبقات این ساختمان جانمایی شده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر در خصوص زمان آغاز عملیات اجرایی این مرکز گفت: مراحل مناقصه در حال انجام است که با تعیین پیمانکار بلافاصله کار تجهیز کارگاه و کلنگ‌زنی آن آغاز می‌شود.
آخوندی افزود: ان‌شاءالله با افتتاح این مرکز و تلاش بیشتر همکاران حوزه سلامت بتوانیم خدمات مطلوب و در شان مردم عزیز بردخون ارائه دهیم.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر تصریح کرد: مرکز خدمات جامع سلامت بردخون دارای ۱ پایگاه سلامت، ۵ خانه بهداشت و ۲ پایگاه فوریت‌های پزشکی بوده و از طریق ۴ پزشک و دندان‌پزشک و ۲۸ پرسنل بهداشتی درمانی به جمعیتی حدود ۱۲۰۰۰ نفر خدمات بهداشتی درمانی ارائه می‌دهد.
انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان.دیر     مرکز.جامع.سلامت.بردخون     احمد.آخوندی    

تاریخ بروز رسانی:   25 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >