رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر خبر داد:
کمک یک‌میلیاردی شرکت شیمیایی متانول کاوه دیر به حوزه بهداشت و درمان

1 دی 1399
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از کمک یک میلیارد ریالی شرکت شیمیایی متانول کاوه به بیمارستان امام هادی (ع) این شهرستان خبر داد.

احمد آخوندی در حاشیه بازدید از بیمارستان امام هادی (ع) با اشاره به وضعیت شیوع ویروس کرونا در شهرستان دیر گفت: شهرستان دیّر در وضعیت زرد شیوع ویروس کرونا قرار داد اما باید توجه داشت که این وضعیت بسیار شکننده بوده و بستگی به رفتار پیشگیرانه و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم دارد.
وی افزود: شیوع و انتشار ویروس کرونا شرایط جامعه و فعالیت‌های اجتماعی را تحت تأثیر قرار داده و قطعاً همه وظیفه دارند در قبال سلامت جامعه احساس مسئولیت کرده و برای بهبود شرایط با هماهنگی متولیان بهداشت و درمان اقدامات لازم را انجام دهند.
آخوندی اضافه کرد: همکاری مردم و ایفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی صنایع مستقر در شهرستان گامی مؤثر در مدیریت و کنترل بیماری کووید ۱۹ و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا دارد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با تأکید بر ایفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی توسط شرکت‌ها و صنایع گفت: در راستای ایفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به حوزه بهداشت و درمان برای خدمات‌رسانی مناسب به بیماران و اجرای اقدامات پیشگیرانه برای کنترل و مبارزه با بیماری کووید ۱۹، مبلغ یک میلیارد ریال از سوی شرکت شیمیایی متانول کاوه به بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیّر اهدا شد.
آخوندی افزود: پزشکان، پرستاران و کادر بهداشت درمان به عنوان مدافعان سلامت با تمام وجود برای درمان و بهبود بیماران و بازگشت سلامت به جامعه تلاش می‌کنند و باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این زمینه آنها را همراهی و کمک کنیم.
وی تصریح کرد: کمک به توسعه زیرساخت‌های جامعه پیرامونی و توجه به بسترهای بهداشت و درمان انتظاری است که با توجه به اهمیت مسئولیت‌های اجتماعی به عنوان یک وظیفه اجتماعی از سوی شرکت‌های شیمیایی و صنایع مستقر در شهرستان، باید به خوبی عملیاتی و انجام شود.
آخوندی یادآور شد: شرکت شیمیایی متانول کاوه پیش از این نیز کمک‌هایی از قبیل ساخت مرکز خدمات جامع سلامت بردستان و خرید تجهیزات پزشکی به حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیّر داشته است.
انتهای پیام/ ۳۰۵۰- ح.ن

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان
 

کلمات کلیدی:
کمک.میلیاردی     بیمارستان.امام.هادی.دیر     احمد.آخوندی     شرکت.شیمیایی.متانول.کاوه    

تاریخ بروز رسانی:   1 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >