در قالب طرح شهید سلیمانی؛
رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بازار دیّر آموزش داده شد

9 دی 1399
معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: ۲۶ نفر از ناظران در قالب طرح شهید سلیمانی، رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی برای پیشگیری از کرونا را به بیش از هزار نفر از متصدیان واحدهای صنفی آموزش دادند.

حسین ناظمیان‌پور اظهار کرد: آموزش‌های بهداشتی با همکاری بسیجیان ناحیه مقاومت سپاه سیدالشهدا و جمعیت هلال‌احمر شهرستان دیّر در بازدید از واحدهای صنفی به متصدیان ارائه شد.
وی بیان کرد: در این طرح، ۹ تیم نظارت در شهرهای دیّر، بردستان، دوراهک، آبدان و بردخون راه‌اندازی شده که علاوه بر نظارت بر نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک به آنها نیز در این خصوص آموزش داده می‌شود.
معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: تیم‌های نظارتی طی سه هفته از اجرای طرح شهید سلیمانی به هزار و ۱۸۱ نفر از متصدیان واحدهای صنفی، رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی برای پیشگیری از کرونا را آموزش دادند.
ناظمیان‌پور افزود: ترویج فرهنگ پیشگیری از بیماری و حمایت بهداشتی درمانی و شناسایی سریع و به‌موقع از برنامه‌های کنترل و مدیریت اپیدمی کووید ۱۹ به شیوه محله و خانواده محور است.
وی اضافه کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا ۴۰۰ نفر در شهرستان دیّر به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند که ۳۱ نفر از آنها بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.

انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
پروتکل‌های.بهداشتی     معاون.بهداشتی     حسین.ناظمیان‌پور     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   9 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >