پزشک مرکز خدمات جامع سلامت بوالخیر تنگستان به عنوان پزشک برتر استان انتخاب شد

10 دی 1399
در همایش کشوری تجلیل از پزشکان خانواده و تیم مراقب سلامت اداره کل بیمه استان بوشهر، دکتر روح‌الله صافی، پزشک مرکز خدمات جامع سلامت بوالخیر تنگستان به عنوان پزشک برتر استان بوشهر انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، در این همایش که با حضور مسئولین وزارت بهداشت و مسئولین بیمه سلامت کشور به صورت وبینار برگزار شد از پزشکان و ماماهای نمونه استان‌ها تجلیل به عمل آمد.
دکتر روح‌الله صافی از بین پزشکان خانواده استان بوشهر با توجه به پیگیری شاخص‌های سلامت از جمله بیماری‌های غیر واگیر، خلاقیت و نوآوری در حوزه پزشک خانواده، فعالیت در امر پیشگیری و درمان بیماران مبتلا به کرونا، فعالیت مداوم و مستمر در آموزش جمعیت تحت پوشش به عنوان پزشک خانواده برتر استان انتخاب و از وی تقدیر به عمل آمد.
در متن تقدیر صورت گرفته از سوی دکتر محمدمهدی ناصحی به دکتر روح‌الله صافی آمده است:
نیل به اهداف بزرگ ملی نیازمند عزم راسخ و اراده استوار ایرانیانی است که با سعی مخلصانه خویش گام در جهت عظمت این مرز و بوم بر می‌دارند.
 بدون تردید پیشرفت و توسعه پایدار امروز عرصه نظام سلامت، مرهون تلاش و زحمات همکاران متعهد و دلسوز است، بر این اساس لازم می‌داند مراتب سپاس و قدردانی خود را به دلیل اقدامات مؤثر جنابعالی در ارائه خدمات بیمه‌شدگان و مشارکت در اجرای برنامه پزشکی خانواده و نظام ارجاع و همراهی با اهداف سازمان بیمه سلامت ایران تقدیم نماید، عزت، سعادت و سربلندی شما را از خداوند متعال مسئلت می‌نماید

انتهای پیام/ن.ا ۳۰۱۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
همایش.کشوری     وبینار     دکتر.روح‌الله.صافی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   10 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >