رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
عملیات اجرایی مرکز خدمات جامع سلامت بردخون در دهه فجر آغاز می‌شود

15 دی 1399
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: عملیات اجرایی مرکز خدمات جامع سلامت بردخون در دهه فجر امسال آغاز می‌شود.

دکتر سعید کشمیری در حاشیه بازید از مرکز خدمات جامع سلامت بردخون اظهار داشت: اقدامات لازم برای بازسازی مرکز خدمات جامع سلامت بردخون انجام‌شده است و ان‌شاءالله در دهه فجر امسال کلنگ احداث آن زده خواهد شد.
وی ضمن تقدیر از پیگیری‌های انجام‌شده توسط مسئولین گفت: نماینده مردم شریف جنوب استان در مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و فرماندار شهرستان دیّر تلاش مضاعفی برای بازسازی و تأمین اعتبار لازم برای مرکز خدمات جامع سلامت بردخون داشته‌اند که لازم است از همکاری، مساعدت و نگاه ویژه این عزیزان به حوزه بهداشت و درمان تقدیر کرد.
 وی ادامه داد: مرکز خدمات جامع سلامت بردخون در ۳‌طبقه و با زیربنای هزار و ۳۰۰ مترمربع و با اعتبار ۵۷ میلیارد ریال در محوطه فعلی مرکز احداث می‌شود که دارای بخش‌های بستری موقت، پزشکی و پیراپزشکی است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر نیز گفت: در حال حاضر حدود هزار و ۸۰۰ مترمربع فضای بهداشتی درمانی در بخش بردخون وجود دارد که خدمات بهداشتی درمانی به شهروندان این منطقه ارائه می‌دهد که با احداث ساختمان جدید مرکز، این فضا به بیش از ۳ هزار مترمربع افزایش می‌یابد.
احمد آخوندی افزود: با احداث مرکز خدمات جامع سلامت بردخون میزان نوسازی ابنیه‌های بهداشتی درمانی در بخش بردخون به حدود ۹۰ درصد افزایش خواهد یافت.
وی خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی تنها خانه بهداشت بازسازی نشده بخش بردخون نیز در سال آینده انجام می‌شود و خانه بهداشت بردخون کهنه بازسازی خواهد شد.
بخش بردخون با ۱۲ هزار نفر جمعیت دارای یک مرکز خدمات جامع سلامت، یک پایگاه بهداشتی، پنج خانه بهداشت و دو پایگاه فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ در ۵۸ کیلومتری مرکز شهرستان دیّر قرار دارد.

انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
بازدید     مرکز.خدمات.بردخون     دکتر.سعید.کشمیری     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   15 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >