رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
نصب و راه‌اندازی اپلیکیشن ماسک در ۳۱ اداره شهرستان دشتستان

16 دی 1399
رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از نصب و راه‌اندازی اپلیکیشن ماسک در ۳۱ اداره این شهرستان خبر داد.

ماریا خویشدوست در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: نصب و راه‌اندازی اپلیکیشن ماسک در همه ادارات ضروری است و جهت کنترل و جلوگیری از ورود افراد مبتلا به ادارات از این اقدام انجام گرفته است.
وی افزود: بیماری کرونا یک بیماری مرگباری است، و نباید فریب عادی‌سازی‌ها را بخوریم و لازم است مثل هفته‌های اخیر رعایت پروتکل‌های بهداشتی را جدی بگیریم تا تلاش‌های حوزه بهداشت و درمان و سایر نهادهای مرتبط از دست نرود و دچار خسارت‌های جانی و مرگ عزیزانمان نباشیم.
خویش دوست با تأکید بر اینکه تمامی ادارات باید نسبت به نصب و راه‌اندازی اپلیکیشن ماسک جهت کنترل و جلوگیری از ورود افراد مبتلا به ادارات و اماکن پرتردد اقدام کنند گفت: اپلیکیشن ماسک باید در بازرسی ادارات در رعایت پروتکل‌های بهداشتی جزو شاخص‌ها لحاظ شود.
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان بیان کرد: در نرم‌افزار «ماسک» می‌توانید نقشه ابتلا به کرونا در کشور، شهر و محل زندگیتان را ببینید و از مناطق آلوده دوری کنید، همچنین می‌توانید با پاسخ منظم به سؤالات اپلیکیشن احتمال ابتلایتان به کرونا را بسنجید و اگر بدون اینکه بدانید با مبتلایان کرونا در تماس بوده‌اید، مطلع شوید تا بتوانید احتیاط بیشتری برای مبتلا نکردن دیگران کنید.
ماریا خویشدوست تصریح کرد: ماسک برنامه کاربردی موبایل است که با شعار “پویش مردمی علیه کرونا"و برای شکست زنجیره انسانی انتقال ویروس کرونا  ساخته شده است.
 
انتهای پیام/س.غ- ۳۰۳۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
نصب     راه‌اندازی     اپلیکیشن.ماسک     ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   16 دی 1399

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >