رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر خبر داد:
ارائه ۲۵۰۰ خدمت رایگان پزشکی در درمانگاه صحرایی آبدان

20 دی 1399
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از ارائه دو هزار و ۵۰۰ خدمت در درمانگاه تخصصی صحرایی در شهر آبدان خبر داد.

احمد آخوندی در حاشیه اختتامیه درمانگاه تخصصی صحرایی در شهر آبدان اظهار داشت: به مناسبت دهه مقاومت این درمانگاه تخصصی صحرایی در شهر آبدان به مدت دو روز راه‌اندازی شد که مورد استقبال چشمگیر مردم این شهر و ساکنین روستاهای بخش آبدان قرار گرفت.
وی با بیان اینکه در این درمانگاه دو هزار و ۵۰۰ خدمت به مراجعین ارائه شد افزود: این خدمات در تخصص‌های مختلف پزشکی و پیراپزشکی از جمله چشم‌پزشکی، زنان و زایمان، داخلی، اطفال، ارتوپد، دندانپزشکی، تغذیه، روانشناسی، پرستاری، مامایی و خدمات دارویی و به طور رایگان ارائه شد.
وی اضافه کرد: ۲۵ نفر از مراجعین به چشم پزشکی نیز برای انجام عمل جراحی چشم به بیمارستان بوشهر ارجاع شدند که عمل آنها به صورت رایگان انجام خواهد شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با تقدیر از عوامل اجرایی درمانگاه تخصصی صحرایی آبدان گفت: در این درمانگاه صحرایی ۵۳ پزشک و عوامل اجرایی و رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و دارویی فعالیت داشتند.
آخوندی بیان داشت: این طرح با مشارکت بسیج جامعه پزشکی استان، بخشداری آبدان، شهرداری و شورای اسلامی شهر و پایگاه مقاومت بسیج آبدان برگزارشده است.
وی افزود: استمرار برپایی درمانگاه‌های تخصصی صحرایی جز برنامه‌های سالیانه است که امیدواریم مردم از این طرح‌ها نهایت استفاده را ببرند.
وی یادآور شد: سال گذشته نیز به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر و بسیج جامعه پزشکی استان، درمانگاه تخصصی صحرایی در روستای سرمستان از توابع بخش آبدان برپا شد که مردم از خدمات ارائه‌شده در آن درمانگاه رضایت داشتند.

انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
اختتامیه     درمانگاه.صحرایی     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیردرمانگاه.صحرایی.آبدان    

تاریخ بروز رسانی:   20 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >