افتتاح و کلنگ‌زنی ۵ پروژه بهداشت و درمان شهرستان دیّر در دهه فجر

8 بهمن 1399
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: 5 پروژه در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با اعتبار ۱۳۲ میلیارد ریال در دهه فجر امسال افتتاح و کلنگ زنی می‌شود.

احمد آخوندی در گفت‌و‌گو با خبرنگاران افزود: ۵ پروژه در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیّر در دهه فجر امسال افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود که شامل مرکز خدمات جامع سلامت بردخون، پانسیون ۴ واحدی پزشکان آبدان، پانسیون ۴ واحدی پزشکان بردخون، پایگاه فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ دوراهک و پانسیون ۱۰ واحدی بیمارستان امام هادی (ع) دیر است.
وی افزود: مجموع اعتبار این پروژه‌ها ۱۳۲ میلیارد ریال و از محل اعتبارات استانی و نفت می‌باشد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۸ پروژه در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیّر راه‌اندازی، کلنگ‌زنی و تعمیر شده است.
وی افزود: اتاق عمل، زایشگاه و آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت بردخون ازجمله این پروژه‌ها هستند که با مساعدت و همکاری بسیار خوب خیّرین سلامت در مهرماه امسال به بهره‌برداری رسید.
آخوندی اضافه کرد: مجتمع پارکینگ و بوستان همراه بیمار و پد بالگرد بیمارستان امام هادی (ع) دیر نیز با همکاری شهرداری بردستان و دیّر عملیات اجرایی آن آغاز شد.
وی تصریح کرد: پروژه‌های مرکز دیالیز بیمارستان امام هادی (ع) دیر و خانه بهداشت الی نیز با همکاری خیرین نیک‌اندیش سلامت در حال اجرا هستند که در سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسند.

انتهای پیام/ ۳۰۵۰- ح .ن

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
افتتاح     کلنگ.زنی     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   8 بهمن 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >