مدیر داخلی بیمارستان بقیه الله الا اعظم (عج) دیلم:
انتقال بیماران دیلمی به شهرهای اطراف با بهره‌برداری از رادیولوژی کاهش چشمگیری داشته است

20 اسفند 1399
مدیر داخلی بیمارستان بقیه الله الا اعظم (عج) شهرستان دیلم گفت: انتقال بیماران دیلمی به شهرهای اطراف با بهره‌برداری از رادیولوژی کاهش چشمگیر داشته است.

مرتضی مبارکی در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم اظهار داشت: با بهره‌برداری از مرکز رادیولوژی بیمارستان، روزانه علاوه بر خدمت‌رسانی به بیماران اورژانس به بیش از ۲۵ نفر خدمات رادیولوژی و سی‌تی‌اسکن ارائه می‌شود.
وی تصریح کرد: پس از راه‌اندازی مرکز خیر ساز رادیولوژی و سی‌تی‌اسکن بیمارستان بقیه الله الااعظم (عج)، زمان تشخیص پزشکی، با توجه به عدم نیاز به انتقال بیمار به شهرهای اطراف، کاهش چشمگیری داشته است.
مدیر داخلی بیمارستان بقیه الله الا اعظم شهرستان دیلم افزود: در شرایط کنونی که جامعه درگیر با بیماری کووید ۱۹ است، با مراجعه بیماران و انجام سی‌تی‌اسکن در دیلم، سطح درگیری ریه فرد مشخص‌شده و نیاز به انتقال به شهرهای هم‌جوار ندارد.
مبارکی با اشاره به اینکه انتقال بیماران در نبود سی‌تی‌اسکن مستلزم صرف هزینه و خطرات احتمالی در مسیرهای برون‌شهری بود، اظهار کرد: اکنون با وجود ۹ نفر پرسنل در مرکز تصویربرداری و سی‌تی‌اسکن، روزانه علاوه بر خدمت‌رسانی به بیماران اورژانس به بیش از ۲۵ نفر از شهروندان دیلمی و شهرستان‌های اطراف خدمات ارائه می‌گردد.
مدیر داخلی بیمارستان بقیه الله الا اعظم (عج) شهرستان دیلم اضافه کرد: ارائه خدمات جهت همشهریان به صورت شبانه‌روز و در کمترین زمان انجام می‌شود.
انتهای پیام/م.ب-۳۰۶۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
بهره‌برداری     رادیولوژی     مرتضی.مبارکی     بیمارستان.بقه.الله     شهرستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   20 اسفند 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >