رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر خبر داد:
کمک ۲۰۰ میلیون تومانی شرکت شیمیایی متانول کاوه به بیمارستان دیّر

23 اسفند 1399
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از کمک ۲۰۰ میلیون تومانی شرکت شیمیایی متانول کاوه به بیمارستان امام هادی (ع) این شهرستان خبر داد.

احمد آخوندی در حاشیه بازدید از بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیّر اظهار داشت: شرکت شیمیایی متانول کاوه در اجرای مسئولیت‌های اجتماعی و همکاری با حوزه بهداشت و درمان مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان به بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیّر کمک کرد.
وی افزود: این کمک‌ها در زمینه تقویت زیرساخت‌ها درمانی و خرید تجهیزات پزشکی برای خدمات‌رسانی مطلوب به بیماران و شهروندان، هزینه می‌شود.
آخوندی اضافه کرد: شرکت شیمیایی متانول کاوه پیش از این نیز با کمک‌های نقدی و همچنین ساخت مرکز خدمات جامع سلامت شهر بردستان و خرید تجهیزات پزشکی با حوزه بهداشت و درمان شهرستان دیر همکاری داشته است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با تأکید بر ایفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی توسط شرکت‌ها و صنایع گفت: کمک به توسعه زیرساخت‌های جامعه پیرامونی و توجه به بسترهای بهداشت و درمان انتظاری است که با توجه به اهمیت مسئولیت‌های اجتماعی به عنوان یک وظیفه اجتماعی از سوی شرکت‌های شیمیایی و صنایع مستقر در این شهرستان، باید به خوبی عملیاتی و انجام شود.
آخوندی افزود: با تعامل بسیار خوبی که بین مجموعه فرمانداری، شرکت شیمیایی متانول کاوه و شبکه بهداشت و درمان این شهرستان وجود دارد ان‌شاءالله بتوانیم گام‌های بلندتر و با سرعتی بیش از گذشته اهداف سلامت را در شهرستان محقق سازیم.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر تصریح کرد: همکاری مردم و ایفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی صنایع مستقر در شهرستان گامی مؤثر در تقویت و توسعه حوزه بهداشت و درمان خواهد داشت.
انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
رییس     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   23 اسفند 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >