معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد:
درخشش کاروان دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در دوازدهمین جشنواره نشریات دانشجویی کشور

13 تير 1400
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از درخشش کاروان دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در دوازدهمین جشنواره نشریات دانشجویی کشور خبر داد.

دکتر اکرم فرهادی اظهار داشت: کاروان دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در دوازدهمین جشنواره نشریات دانشجویی کشور موفق به احراز رتبه نوزدهم در میان ۱۵۳ دانشگاه فعال تحت نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن تبریک افتخارآفرینی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در دوازدهمین جشنواره ملی نشریات گفت: این موفقیت حکایت از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های ارزنده و برجسته دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.
وی اذعان کرد: تعداد ۱۰ اثر از مجموع آثار ارسالی دانشجویان این دانشگاه به جشنواره نشریات تیتر ۱۲ به مرحله نهایی و پایانی این رویداد ملی راه پیدا کرده‌اند.
دکتر فرهادی افزود: از مجموع ۲۳ هزار و ۷۸۹ اثر و نشریه راه یافته به مرحله اول داوری، در نهایت تعداد ۸۷۱ اثر به مرحله نهایی راه یافته‌اند که از این بین، تعداد ۲۵۴ نشریه در بخش نشریات برگزیده، تعداد ۴۶۴ اثر در بخش آثار برگزیده، تعداد ۱۱۳ اثر در بخش مجازی و تعداد ۴۰ اثر در بخش ویژه جهت رقابت در مرحله نهایی مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: از بین ۱۵۳ دانشگاه (وزارت علوم و وزارت بهداشت) شرکت‌کننده در جشنواره ملی نشریات، آثار ۹۳ دانشگاه در جمع آثار راهیافته به مرحله نهایی به چشم می‌خورد که تا این مرحله از رقابت، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر موفق به کسب رتبه نوزدهم جشنواره نشریات دانشجویی کشور شده است.

جدول امتیاز بندی دانشگاه‌ها در فایل است

انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
دکتر.اکرم.فرهادی     معاون.دانشجویی.فرهنگی     علوم.پزشکی.بوشهر     دوازدهمین.جشنواره.نشریات     دانشجویی.کشور    

تاریخ بروز رسانی:   13 تير 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >