برپایی ایستگاه آموزش و اطلاع‌رسانی کرونا در دیّر

6 امرداد 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از برپایی ایستگاه آموزش و اطلاع‌رسانی کرونا در دیّر خبر داد.

احمد آخوندی در حاشیه برپایی ایستگاه آموزش و اطلاع‌رسانی کرونا در دیّر گفت: هدف از برپایی این ایستگاه حساس سازی، اطلاع‌رسانی و ارتقا سطح آگاهی افراد در خصوص بیماری کووید ۱۹ و واکسیناسیون آن است.
وی افزود: در این ایستگاه علاوه بر پاسخ به سؤالات بهداشتی و درمانی مراجعه‌کنندگان، بروشور و پمفلت آموزشی نیز توزیع می‌شود.
وی اضافه کرد: ناحیه مقاومت بسیج سپاه و جمعیت هلال‌احمر در برپایی این ایستگاه مشارکت دارند و از پتانسیل خوب نیروهای بسیجی، هلال‌احمر و داوطلبان سلامت در امر آموزش سلامت شهروندان و ارتقا سطح سواد سلامت جامعه بهره می‌بریم.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: بالغ بر دو هزار تراکت، پمفلت و بسته‌های آموزشی در این ایستگاه بین شهروندان توزیع و به بیش از پنج هزار نفر نیز آموزش با موضوع بیماری کووید ۱۹ واکسیناسیون کرونا داده شد.
آخوندی با تأکید بر مشارکت همگانی در کنترل ویروس کرونا گفت: امید است با اجرای دقیق و هدفمند واکسیناسیون شاهد اجرای بهینه این طرح با مشارکت و همراهی همه گروه‌های اجتماعی باشیم و ضمن مشارکت در انجام واکسیناسیون، شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی به‌طور جدی توسط شهروندان رعایت شود.
آخوندی با اشاره به بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها و مشارکت دیگر دستگاه‌های اجرایی برای پوشش واکسیناسیون در سطح شهرستان، گفت: یافته‌های علمی نشان داده است که تزریق واکسن کرونا در ۱۰۰ درصد موارد از مرگ‌های کرونایی پیشگیری می‌کند.
انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر     احمد.آخوندی     ایستگاه.آموزش.کرونا    

تاریخ بروز رسانی:   6 امرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >