رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر:
نهاد نماز جمعه نقش مؤثری در جذب و هدایت کمک‌های خیرین به حوزه سلامت دارد

6 امرداد 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: نهاد نماز جمعه نقش مؤثری در جذب و هدایت نیات و کمک‌های خیرین به حوزه سلامت و بهداشت و درمان دارد.

احمد آخوندی در نشست با امام جمعه دیّر با تبریک سالروز اقامه اولین نماز جمعه در جمهوری اسلامی ایران گفت: نهاد نماز جمعه همواره نقش مؤثری در پیشبرد اهداف نظام سلامت داشته و همکاری ائمه جمعه در این زمینه ستودنی است.
وی با تقدیر از حجت‌الاسلام حسینی امام جمعه دیّر گفت: ائمه جمعه در هدایت و جذب کمک‌های خیرین به حوزه بهداشت و درمان تأثیرگذار بوده‌اند و در این زمینه تلاش‌های خوبی صورت گرفته است.
وی افزود: تشکیل مجمع خیرین سلامت با محوریت امام جمعه دیّر یکی از اقدامات ماندگاری است که خوشبختانه با تلاش‌های حاج آقا حسینی و اعضاء مجمع توانسته است کمک‌های خوبی به حوزه بهداشت و درمان جذب کند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با اشاره به همراهی ائمه جمعه با ستاد کرونا این شهرستان گفت: مصوبات ستاد کرونا شهرستان مورد اهتمام جدی ائمه جمعه بوده و همواره در اجرای این مصوبات پیشرو و همگام با مجموعه شبکه بهداشت و درمان یاریگر و تلاش‌های این عزیزان دلگرم‌کننده بوده است.
آخوندی با اشاره به واکسیناسیون همگانی کرونا در شهرستان دیر افزود: واکسیناسیون جمعیت ۴۵ سال به بالا در شهرستان دیّر در حال اجرا است و علی‌رغم واکسیناسیون عمومی اما لازم است کماکان رعایت پروتکل‌های بهداشت و فاصله‌گذاری به‌طور مطلوبی صورت گیرد.
امام جمعه دیر نیز در این نشست با تقدیر از تلاش‌های کادر بهداشت و درمان در ایام شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: کادر بهداشت و درمان در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا قرار دارند و تلاش‌ها و ایثارگری آنها در سال‌های پس از انقلاب و به ویژه در ایام شیوع ویروس کرونا قابل‌تقدیر است که باید از زحمات آنها تشکر کنیم.
حجت‌الاسلام سید علی حسینی افزود: از اینکه امروز فرصتی مهیا شد تا به مناسبت هفته بزرگداشت نماز جمعه در جمع تلاش‌گران عرصه سلامت جامعه حاضر شویم خوشحالیم.
وی گفت: از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا تبعیت از برنامه‌ها، دستور عمل‌ها و شیوه‌نامه ابلاغی از سوی وزارت بهداشت در دستور کار بود و خوشبختانه تاکنون نیز، این مسیر تداوم داشته است و سعی شده است در گفتار و رفتار پایبند به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مبلغ آن باشیم.
وی افزود: مردم از فرصت واکسیناسیون کرونا حداکثر بهره‌مندی داشته باشند و خود را در مقابل بیماری کووید ۱۹ واکسینه کنند.

انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر     امام.جمعه     احمد.آخوندی     حجت.الاسلام.حسینی    

تاریخ بروز رسانی:   6 امرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >