دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
بستری ۷۰۵ بیمار در بخش‌های کرونایی در بیمارستان‌های استان/ ثبت ۷ فوتی جدید

7 امرداد 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ پنجشنبه ۷ مردادماه، ۷۰۵ نفر است.

دکتر سعید کشمیری در مصاحبه با خبرنگار وبدا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۳ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۸۴ مورد به کرونا مثبت، قطعی است.
وی با اشاره به اینکه اکنون ۵۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۱۲ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام‌شده است، بیان کرد: متاسفانه امروز ۷ مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا ۳ آقا با سنین ۸۸، ۶۷ و ۷۳ با سابقه بیماری زمینه‌ای قلبی، کلیوی، فشارخون و دیابت، ۲ آقا با سن ۴۹ و ۵۲ ساله بدون بیماری زمینه‌ای، ۱ خانم با ۵۸ سال سن با سابقه سرطان و دیابت و خانم ۶۷ ساله بدون بیماری زمینه‌ای در استان بوشهر به ثبت رسید.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۱۱۳ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۸۴  نفر از آن‌ها مثبت قطعی بوده‎اند.
وی افزود: تاکنون  ۱۴۱۳ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را ازدست‌داده‌اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۶۵۲۹۹  نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام/ م.ف1024

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
کرونا     ستاد.کرونا     دکتر.سعید.کشمیری     کووید19    

تاریخ بروز رسانی:   7 امرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >