پویش «من حسینی‌ام در هیئت مدافعان سلامت می‌مانم» در شهرستان دیّر آغاز شد

23 امرداد 1400
مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: پویشی با عنوان «من حسینی‌ام در هیئت مدافعان سلامت می‌مانم» در ایام ماه محرم و راستای حمایت از مدافعان سلامت و کمک به قطع زنجیره انتقال کرونا در شهرستان دیّر با معرفی فعالین این حوزه آغاز شد.

حسین ناظمیان‌پور گفت: ارتقای فرهنگ شهروندی و کمک به کاهش شیوع کرونا در سطح جامعه و همچنین هدایت نیات خیّرین برای کمک به حوزه سلامت از اهداف این پویش است.
وی بیان کرد: در این پویش خیرین حوزه سلامت، هیئت‌امنا حسینیه و تکایایی که مراسم عزاداری امسال را طبق پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار کردند، معرفی می‌شوند.
وی با بیان اینکه این پویش حرکتی نوع‌دوستانه برای کمک به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا است افزود: ماه محرم ماه یاری‌رسانی و اشاعه فرهنگ امر به معروف در سطح جامعه است که یکی از این موارد دعوت مردم به کمک به مدافعان سلامت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی است تا با عنایت خداوند هر چه زودتر این بیماری در جامعه ریشه‌کن شود.
مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: عدم توجه شهروندان به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، کنترل این بیماری را سخت کرده است و باید از تمامی ظرفیت‌ها برای کنترل این بیماری بهره برد.
ناظمیان‌پور ادامه داد: انتظار است همه شهروندان دیری به پویش «من حسینی‌ام در هیئت مدافعان سلامت می‌مانم» بپیوندند و در جبهه کنترل کرونا و کمک به حوزه بهداشت و درمان، مدافعان سلامت را یاری دهند.
وی تصریح کرد: کادر بهداشت و درمان در این روزهای سخت و دشوار خسته‌اند و انتظار دارند مردم با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از حجم کار و فعالیت آنها بکاهند وی تصریح کرد: کار و حرفه پاکبانان خدمات شهری به‌اندازه کافی سخت و دشوار است و مردم نباید به خاطر راحتی خود حجم کار و فعالیت این قشر زحمتکش را بیشتر کنند.

انتهای پیام/ ح.ن  ۳۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
پویش     من.حسینی‌ام     حسین.ناظمیان‌پور     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   23 امرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >